Słyszeliście kiedyś o ślubie humanistyczny? Jakie jest wasze zdanie na temat tego typu ślubu? Moja znajoma wspominała że chcieli by wziąć własnie taki ślub. Z ciekawości zaczęłam tutaj http://www.slubhumanistyczny.com/%C5%9Blub czytać trochę wiecej na ten temat. Cała oprawa takiego ślubu bardzo fajnie się prezentuje.
Czyli de facto nie jest to ślub w sensie rozumieniu prawa? Dobrze to rozumiem?
Powiem szczerze, że sama po raz pierwszy spotkałam się z takim określeniem i jednak zdecydowanie wolałabym tutaj tradycyjne rozwiązania, takie jak chociażby wesele Warszawa ,w podwarszawskim Venecia Palace. W tym przypadku bowiem menu jest niezwykle ciekawe. W trakcie przyjęcia weselnego Para Młoda wraz z rodzicami może popływać gondolami na znajdującym się na terenie obiektu stawiku, a i innych atrakcji tutaj nie brakuje.
Śluby humanistyczne są popularne przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i ja osobiście nie widzę w nich nic niezwykłego. Zdecydowanie wolę, gdy ślub jak i wesele odbywają się w klasyczny sposób. Ja miałam zwykły katolicki, a wesele organizowałam w warszawskim lokalu Klub Sosnowy. Było naprawdę bardzo przyjemnie, bo wszystko zostało bardzo dokładnie zaplanowane.

smile
Edytowano 12 Lut, 2018 15:09
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Dodatki do sukni ślubnej
Dekoracje ślubne
Był ślub, będzie rozwód...
Seksowna bielizna na noc poślubną...
Fotograf ślubny z Podkarpacia
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Suknia ślubna – minimalizm czy barokowe ozdoby?
24.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomo, że każda z przyszłych Panien Młodych jest inna i każdej coś innego się podoba. Są jednak niekiedy kobiety, którym ciężko jest podjąć ...
Ślubny welon niejedno ma imię!
17.09.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Miłośniczki oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań coraz częściej rezygnują z tego elementu ślubno-weselnej stylizacji na rzecz wianka z żywych kwiatów, opaski czy stroika. Jednak wiele kobiet jest wiernych tradycji i ...
Warto zadbać o siebie przed ślubem!
03.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda z kobiet chce się na ślubnym kobiercu prezentować niczym przysłowiowy milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista. Jednak piękna suknia, makijaż i fryzura nie wystarczą. Wypadałoby zadbać o siebie ...
Jak ciekawie ożywić ślubną stylizację?
27.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W przypadku kobiet ceniących klasyczne, standardowe i sprawdzone rozwiązania stylizacja ślubna pt. „Biel od stóp do głów” (ewentualnie ozdobiona barwnymi kwiatami) to świetna ...
Gdzie warto urządzić przyjęcie weselne? Najmodniejsze propozycje!
20.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Własne przyjęcie weselne to dla zdecydowanej większości osób najważniejsza, najbardziej udana i najbardziej spektakularna impreza w życiu. Para przygotowuje się do niej całym ...
10 ciekawych destynacji na udaną podróż poślubną!
13.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub i wesele już za Wami, warto zatem pomyśleć o tym, by wyruszyć w podróż poślubną. Odpocząć nieco po miesiącach gorączkowych przygotowań, nacieszyć ...
Kolor przewodni ślubu i wesela 2018 – TO jest modne!
06.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para pragnie, by jej ślub był wyjątkowy, a weselne przyjęcie niesłychanie udane. Dlatego też dba się o każdy detal owego niezapomnianego dnia. ...
Okrycie wierzchnie dla Panny Młodej, czyli sposób na ślub w chłodny dzień
30.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W naszym kraju co prawda większość par decyduje się na powiedzenie sobie „Tak” w miesiącach letnich, jednak nie wszyscy to robią. Coraz częściej ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH