Kto by chciał wesele wśród chmurek ?

Chodzi o jakis taki klimat górzysty, klify itp. Widziałam takie cos w filmach - moje marzenie smile
To zamiast marzyć - realizuj! smile Tylko dobrze się do tego przygotuj, polecam: www.rajt.pl
Fajny pomysł.
____

<!–StartFragment–>http://wedboom.pl/catalog/evening/<!–EndFragment–>
Według mnie nie warto ryzyować z weselem na dworze ponieważ pogoda jest kapryśna i nigdy nie wiadomo co będzie.
Lepiej poszukaj sobie u nich w bazie http://www.weselewawa.pl/ jakiejś ładnej sali smile
Wiktoria
Kto by chciał wesele wśród chmurek ?

Chodzi o jakis taki klimat górzysty, klify itp. Widziałam takie cos w filmach - moje marzenie smile
my swoje przygotowania zaczęliśmy już 2 lata wcześniej. Znalazłam super salę weselną w pałacyku w Warszawie i tam zamierzamy mieć imprezę. Ale uważajcie nie zamawiajcie sali rok czy pół roku wcześniej bo traficie na coś naprawdę słabego Wpiszcie sobie wesele Warszawa sale weselne pałacyki na wesele coś takiego i zróbcie research jedźcie, zobaczcie sprawdźcie czy jest klimatyzacja jaka jest obsługa kelnerska wszystko musi być na tip top
Wszystko zależy od pory roku. Choć nie wiem jak osoby starsze wytrzymałyby w górach skoro jest rzadsze powietrze i jest chłodniej. Jeśli pod gołym niebem to będzie plus że jedzenie się nie zepsuje. smile
a to tak musi być

Cóż, są plusy i minusy takiego rozwiązania. Bądź co bądź sama raczej postawiłabym jednak na jakąś typową salę weselną. Przy czym na stronie https://www.saleweselne.com/ szybko wyszukać miejsca, w których z powodzeniem będziemy mieli możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego i powiem Wam szczerze, że mnie szczególnie do gustu przypadł pomysł z weselem w jakimś odrestaurowanym dworkusmile.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Dj czy zespół na wesele?
Catering na wesele.
Dj na wesele poznań
Restauracja na wesele
Barman na wesele
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Modny Pan Młody – stylizacje, które są trendy!
18.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Trzeba przyznać, że współczesna moda ślubna jest znakomita. Dlaczego? Bowiem nie a tutaj jasno wytyczonych ścieżek, których koniecznie należy się trzymać. W zamian ...
Najmodniejsze sukienki dla druhen
11.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kiedy wybiera się sukienki dla druhen, wcale niełatwo jest podąć ostateczna decyzję. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem aktualnie projektanci przygotowują całe mnóstwo kolekcji ,które w sporej mierze różnią się ...
Prostota czy przepych? Jakie suknie ślubne wybierają dzisiaj Polki?
04.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Bardzo wyraźnie widać, że w dzisiejszym świecie mody ślubno-weselnej wszystko zmienia się dokładnie tak, jak w kalejdoskopie. Nie ma jednego bardzo wyraźnego nurtu, ...
Niebanalne stylizacje ślubne dla Panny Młodej
28.05.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiemy doskonale o tym iż zdecydowana większość Panien Młodych w naszym kraju decyduje się na klasyczny look na swój wielki dzień. Tak, to ...
Efektowne plecy w sukni ślubnej
26.05.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W tym sezonie projektanci są zgodni, suknia ślubna powinna eksponować plecy. Najlepiej, aby były odsłonięte, z efektownym dekoltem w kształcie litery V lub misterną koronką. Mogą być też podkreślone ...
Jak warto ubrać się na ślub i wesele jako gość? Propozycje dla pań
21.05.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Kiedy zaprasza się nas na śluby i wesele przyjęcia, zastanawiamy się, na jaki outfit się zdecydować. Zwykle kobiety zdecydowanie więcej czasu poświęcają na ...
Uwaga, to jest trendy! Modne miejsca na weselne przyjęcia! Propozycje sale na wesele!
14.05.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Kiedy planujecie ślub i wesele, z pewnością jedną z pierwszych podjętych przez Was decyzji jest to, w jakich lokalizacjach odbędzie się ślub oraz ...
Bądź pięknie uczesaną Panną Młodą! Modne fryzury dla Panny Młodej
07.05.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Kiedy kobieta ma zamiar stanąć niebawem przed ołtarzem, wiele razy zastanawia się nad tym, jak będzie w tym wyjątkowym dniu wyglądać. Myśli o ...

Czytaj nasz blog >
Współpraca

Wszyscy partnerzy >
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH