Buty - patrzyłem na allegro i jest tego dosyc dużo. Sam tego nie dobiorę a nie chce męczyć swojej kobiety żeby mi wybierała bo ablo dobierze takie że hey, alebo stracę wszytskie pieniądze ;l bo wybierze najdroższe
Wydaje mi się że pantofle wystarczą ew. lakierki ale one mogą trochę kosztować. Taki but przyda się na inne imprezy np: spotkania czy delegacje
Mój mąż miał buty od Santoni, i był zadowolony, wygodne, prezentowały się naprawdę ładnie. Zawsze dobrze mieć na nodze znanego projektanta. Są dostępne na https://viadellaspiga.pl/projektanci/santoni
Zauważyłam, że ostatnio panuje moda na kolorowe czółenka u Panien Młodych, jak dla mnie spoko, czemu nie, to tez tańsze buty niż te typowo ślubne smile
Zerknij sobie na https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html , tutaj jest ogromny wybór butów, może coś Ci podpasuje smile
Ja bym raczej postawiła na szpilki bo uważam, że najlepiej będą się prezentować w połączeniu z suknią ślubną. Wybór szpilek jest w internecie bardzo duży, i wcale nie trzeba na nie wydawać milionów. Odsyłam Was do artykułu http://buty-adidas24.pl/modne-szpilki-w-atrakcyjnych-cenach-to-mozliwe - znajdziecie tam informacje o modnych szpilkach w niewysokich cenach.
Zdecydowanie szpilki ale raczej cieliste niż białe. Będą zdecydowanie bardziej uniwersalne co ważne, bo na buty planuję sporo wydać. Mają mi przypominać dzień ślubu za każdym razem gdy je nałożę smile
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Materac do sypialni
Automaty do lodów
Meble ogrodowe
Nowy dysk do laptopa
Dodatki do biura
Najnowsze posty na blogu ślubnym
5 skutecznych sposobów na organizację wyjątkowego wesela w plenerze
23.01.2019
Przeczytasz w: 3 minuty Ranga wesela w plenerze jest tak wysoka, że pewne rzeczy o jego organizacji trzeba wiedzieć, aby w tym wyjątkowym dniu wszystko było tak, ...
Jak dobrze zaplanować budżet na ślub?
12.01.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub to poważne przedsięwzięcie, zarówno pod względem finansowym, jak i organizacyjnym. Dlatego jeśli nie będzie zawczasu odpowiednio zaplanowany, nawet duży budżet nie zagwarantuje ...
Co na głowę Panny Młodej – ślubne inspiracje!
07.01.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Kiedy kobieta staje na ślubnym kobiercu i decyduje się na to, by raz na zawsze związać swoje losy z ukochanym, pragnie wyglądać naprawdę ...
Co zamiast tortu weselnego? Alternatywny tort weselny
02.01.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Zdecydowana większość par decyduje się na to, by na ich przyjęciu weselnym pojawił się tort. No tak, ale czy jest to jedyna opcja? ...
Postawcie na ślub w stylu boho!
17.12.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Jeśli nie po drodze Wam z klasyczną elegancją, lubicie rozwiązania dość niekonwencjonalne, ale i niepozbawione dawki dobrej radości i energii, z całą pewnością stylistyka boho na ceremonii ślubnej oraz ...
Fotograf na ślub w Warszawie – Sebastian Skopek
13.12.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Niejedna para Nowożeńców ma wrażenie, że czas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego minął błyskawicznie, że chwile, do których przygotowywać się trzeba było długimi ...
Bukiet ślubny – jaki wybrać?
26.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Florystki oraz floryści przygotowują go zawsze z wielką dbałością o detale, wkładając to mnóstwo wysiłku. Trudno wszak się temu dziwić, bukiet ślubny to w istocie najważniejsze kwiaty w życiu ...
Sesja poślubna, gdzie zorganizować? Ciekawe propozycje
13.11.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każdy chyba lubi oglądać ślubne zdjęcia. Nie ma osoby, która nie byłaby fanem pięknych fotografii z sesji poślubnych. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH