Witam zastanawiam się nad zakupem Garnituru lub Smokingu. Moje pytanie do was:

-Co lepsze smoking ? czy garnitur ?

Mi podoba się smoking. Czarny, ładnie leży i fajnie się prezentuje smile
Cześc Mateusz. Słuchaj. Sam musisz sobie dobrać garnitur czy smoking. Dlaczego sam ? musisz się w nim czuć odpowiednio
Garniutur jest najlepszy rozwiązaniem podstawowy wystarczy. Nie warto inwestowac nie wiadomo ile pieniędzy w coś co nałozy sie tylko raz czy dwa
Też mi się tak wydaje, że garnitur jest bardziej uniwersalny. Mnie się spodobały takie z http://luksusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/digel i to te w odważniejszych kolorach a nie tylko czarne i czarnesmile
Witam :-)

Ja znalazłam granatowy smoking bo mój narzeczony własnie chce podążac za modą ;-)))) heee i wydaje mi się , że każdy facet musi miec taką klasyke w szafie :-) Jest napewno oryginalny a zarazem elegancki na ten wyjątkowy dzień:-)do tego założyc może muszkę i pas smokingowy i kolorystyka dowolna !!!! możecie sami sprawdzic aby ocenic ;-) pozdrawiam http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,3390,smoking-cool-classic.html#.VUi4H5O8pnA
Na chwile obecną na topie są garnitury na miarę. Pan Młody na pewno najlepiej będzie prezentował się w takim garniturze i on sam też będzie czuł się w nim dobrze. Jak zdecydujecie się na taki garnitur to tutaj http://vratelli.pl/ wykonują takie garnitury. Na pewno bedzie zadowolony
U nas zdecydowanie klasyczny garnitur smileZostały nam jedynie dodatki i tu jest mały problem z paskiem do spodni, który sama chcę kupić w ramach takiego drobnego upominku dla przyszłego męża smile Jak myślicie, który wybrać - http://sklep.solier.pl/pol_m_Akcesoria_Paski-539.html ? Taki pleciony czy klasyczny prosty?
Fajny pomysł.
Saska
U nas zdecydowanie klasyczny garnitur smile
Mi też się najbardziej podobają klasyczne garnitury, takie jak ten. Nie dość, że garnitur jest niedrogi, to jeszcze świetnie skrojony i nieźle leży na ciele smile
Skrzypiec
Mi też się najbardziej podobają klasyczne garnitury, takie jak ten. Nie dość, że garnitur jest niedrogi, to jeszcze świetnie skrojony i nieźle leży na ciele smile
Granatowe też są bardzo ładne, szczególne jak w sukni jest jakiś akcent w tym kolorze.
Register or login to create to post a reply.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Jakie mleko modyfikowane wybrać?
Torebka - trendy!
Księgowość firmy - komu powierzyć?
Meble - gdzie je nabyć?
Księgowośc - komu ją powierzyć?
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Najpopularniejsze fora ślubne w Internecie – TOP forum ślubne!
25.03.2019
Przeczytasz w: 3 minuty Kiedy na palcu kobiety ląduje zaręczynowy pierścionek, jest to znak, że można z powodzeniem rozpocząć przygotowania przedślubne. No tak, ale przecież zakochani mają ...
Weselne słodkości – co wybrać, gdy jest tak wiele opcji? Słodki stół na weselu!
18.03.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pojawiają się na każdym przyjęciu weselnym, zachwycając małych i dużych łasuchów. Słodkości. Nie może ich zabraknąć na weselnych stołach. Widuje się je w ...
TE trendy ślubne powinna znać każda para narzeczonych!
11.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para zakochanych, która planuje ślub, z pewnością sporo czasu poświęca temu, by przemyśleć, jak powinna wyglądać ceremonia oraz weselne przyjęcie. Warto zatem ...
Gdzie urządzić perfekcyjne przyjęcie weselne?
04.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Dzień ślubu i wesela to dla każdej pary zakochanych w sobie ludzi moment wyjątkowy. To święto miłości powinno mieć zatem cudowną oprawę. Jeśli ...
Modny Pan Młody, czyli warto zadbać o każdy element ślubnej stylizacji!
25.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Zwykle podczas omawiania najnowszych trendów w modzie ślubnej najwięcej uwagi poświęca się wyglądowi Panny Młodej. No tak, ale przecież jej wybranek także musi ...
Spersonalizowana gazeta na wesele. Tak czy nie?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Wśród atrakcji weselnych i sposobów na podziękowanie dla gości gazeta weselna to nowość. Jakie są plusy i minusy tego rozwiązania? Niektóre mogą was ...
Najmodniejsze trendy ślubne, czyli jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowo piękny?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty W modzie ślubnej mamy do czynienia z najróżniejszymi trendami. Nie myślcie sobie, że chodzi wyłącznie o stroje Młodej Pary, dotyczy to rzecz jasna ...
Sukienki dla druhen – jakie kolory będą na topie w nadchodzącym sezonie?
11.02.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pożegnaliśmy już właściwie tegoroczny sezon ślubny. Oznacza to jednak zarazem wielkie przygotowania na przyszłoroczne ceremonie i przyjęcia. Warto pamiętać, że wszelkie formalności zajmują ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH