Buty jakie wybrać. Coraz bliżej a ja jeszcze nic nie mam. ;/ pomożecie ?
Zależy jaką będziesz mieć sukienkę. Podaj rozmiar stopki ?
Dobrze jak podasz jeszcze budżet jaki chcesz wydać na buciki
Wygodne smile Albo dwie pary: na slub piękne ozdobne szpileczki a na wesele wygodne płaskie pantofelki. Jedne i drugie muszą byc oczywiście fasonem dobrane do sukni. Ogólna zasada jest taka: im strojniejsza suknia, tym skromniejsze buciki - i odwrotnie smile Jeżeli suknia jest falbanioasto-bufiasta najlepsze bedą gładkie szpileczki bez żadnej ozdoby. Jeżeli suknia jest gładka ale np. z kokardami albo plisą, ogonem itp, będą pasowały atłasowe koturny, ewentualnie z jakimś malutkim ozdobnikiem z boku, ale niekoniecznie. A jeżeli stylizujesz się np na folk, bucik musi być w tym samym aranżu. A moze wkleisz zdjęcie sukni? smile
Tak, przede wszytskim WYGODNE !!! Wygodne buty to podstawa, także czasami warto pominąć inne szczegóły…
Ja chcę mieć dwie pary, do tańca musze mieć wygodne smile
Masz już kupione?
Zdecydowanie macie rację smile
Przede wszystkim za butami trzeba się zacząc rozglądać, zanim jeszcze kupimy sukienkę ślubną, bo potem może się okazać, że będzie ona np. zbyt długa. Ja tak sobie myślę, że takie zakupy związane z modą ślubną, a także cała organizację wesele najlpiej “przeprowadzać” korzystając z artykułów takich jak te na slubeo http://www.slubeo.pl/korzysci/oszczednosc-czasu-i—-blogi-s.html . Na stronie tej poza licznymi inspiracjami, znajdziemy także całe mnóstwo firm z branży ślubnej, dzięki czemu oczędzimy czas szukając chociażby samochodu czy kamerzysty.
Zajrzyj sobie na przykład na stronę http://www.buty360.pl. To nie jest sklep internetowy, a strona skupiająca oferty najpopularniejszych sklepów internetowych z butami w jednym miejscu. Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Nowy dysk do laptopa
Dodatki do biura
Wypad do parku linowego
Jakie zaproszenia ślubne podobają się Wam najbardziej?
Gdzie kupić dobre buty?
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Postawcie na ślub w stylu boho!
17.12.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Jeśli nie po drodze Wam z klasyczną elegancją, lubicie rozwiązania dość niekonwencjonalne, ale i niepozbawione dawki dobrej radości i energii, z całą pewnością stylistyka boho na ceremonii ślubnej oraz ...
Fotograf na ślub w Warszawie – Sebastian Skopek
13.12.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Niejedna para Nowożeńców ma wrażenie, że czas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego minął błyskawicznie, że chwile, do których przygotowywać się trzeba było długimi ...
Bukiet ślubny – jaki wybrać?
26.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Florystki oraz floryści przygotowują go zawsze z wielką dbałością o detale, wkładając to mnóstwo wysiłku. Trudno wszak się temu dziwić, bukiet ślubny to w istocie najważniejsze kwiaty w życiu ...
Sesja poślubna, gdzie zorganizować? Ciekawe propozycje
13.11.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każdy chyba lubi oglądać ślubne zdjęcia. Nie ma osoby, która nie byłaby fanem pięknych fotografii z sesji poślubnych. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ...
Idealne sukienki dla druhen. Wybierzcie je z nami
05.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Druhny mają podczas ślubu i przyjęcia weselnego wyjątkowe miejsce. Zwykle spotkać je można tuż obok Panny Młodej, pomagają jej na każdym kroku, pozują ...
Stylowe wesele w kolorze bordo
29.10.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kolor bordowy nie należy co prawda do najpopularniejszych ogólnie rzecz biorąc kolorów pojawiających się na ślubach i weselach. Ale teraz, kiedy robi się coraz chłodniej, jego kariera rozwija się ...
Auto do ślubu? Pomożemy Wam wybrać właściwie!
22.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W dzisiejszym świecie mamy do czynienia z ogromną ilością trendów świecie ceremonii ślubnych oraz weselnych przyjęć. Nie jest zatem tak, że do wyboru ...
Uwaga! Nowatorskie trendy w świecie ślubów i wesel!
01.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W branży ślubno-weselnej mamy do czynienia z bardzo dynamicznymi i ciągłymi zmianami. Raz modne jest to, innym zaś razem kompletnie coś innego. Ciężko ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH