pierwszy pierscionek zareczynowy spieniężyłam z ulgą jako najgorszą pamiątkę po największym błedzie życiowym, a pieniądze za niego, wcale nie małe, z satysfakcja przepuściłam “na nic”… a teraz mam komplecik pierscionków z H&M, wiecie, taki zestaw na jeden paluszek z różnymi malutkimi dekoracjami, i… ma to smaczek smile zamiast złota wole.. inne prezenty smile
słodkie to smile ale czy jemu na pewno zależy??? Czy gdyby mu zależało to nie kupiłby ci czegoś drozszego? Bo to tak jakby oszczędzał na najwazniejszej sprawie no nie? Nie wiem ja bym się chyba tak nie cieszyła, zastanowiłabym się czy wogóle przyjac coś takiego… trochę to dziecinne chyba :/
Co kto lubi smile
dokladnie co kto lubismileja lubie bizuterie jestem sroka im bardziej byszczy tym bardziej jest oksmile
Ja lubię i złoto i srebro smile
Tradycja złotych obrączek pochodzi jeszcze z czasów, gdy ten metal był drogi i trudnoosiągalny. Złoto na palcu to był prestiż, im gubsze tym lepiej smile a teraz jest tyle materiałów do wyboru, czy platynowe na przykład nie byłyby dobre? smile
To drogie smile
No niestety.
Ale jak się tak zastanowić to w końcu obrączki to zakup na całe życiesmile Mega piękne platynowe widziałam w Aparcie, w damskiej był brylancik. Bardzo szlachetnie się prezentowały.
Ja też widiałam, ale w zestawie z męską i nie wiem, czy facet by chciał nosić obrączkę z kamieniem szlachetnym. Mój chyba raczej nie.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Czy brać kredyt na założenie firmy
Jak dostarczyć opony?
Niemcy - czy warto wyjechać?
Teraz, kino, czy koncert?
Mieszkanie - z rynku pierwotnego, czy wtórnego?
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Jak dobrze zaplanować budżet na ślub?
12.01.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub to poważne przedsięwzięcie, zarówno pod względem finansowym, jak i organizacyjnym. Dlatego jeśli nie będzie zawczasu odpowiednio zaplanowany, nawet duży budżet nie zagwarantuje ...
Co na głowę Panny Młodej – ślubne inspiracje!
07.01.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Kiedy kobieta staje na ślubnym kobiercu i decyduje się na to, by raz na zawsze związać swoje losy z ukochanym, pragnie wyglądać naprawdę ...
Co zamiast tortu weselnego? Alternatywny tort weselny
02.01.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Zdecydowana większość par decyduje się na to, by na ich przyjęciu weselnym pojawił się tort. No tak, ale czy jest to jedyna opcja? ...
Postawcie na ślub w stylu boho!
17.12.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Jeśli nie po drodze Wam z klasyczną elegancją, lubicie rozwiązania dość niekonwencjonalne, ale i niepozbawione dawki dobrej radości i energii, z całą pewnością stylistyka boho na ceremonii ślubnej oraz ...
Fotograf na ślub w Warszawie – Sebastian Skopek
13.12.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Niejedna para Nowożeńców ma wrażenie, że czas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego minął błyskawicznie, że chwile, do których przygotowywać się trzeba było długimi ...
Bukiet ślubny – jaki wybrać?
26.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Florystki oraz floryści przygotowują go zawsze z wielką dbałością o detale, wkładając to mnóstwo wysiłku. Trudno wszak się temu dziwić, bukiet ślubny to w istocie najważniejsze kwiaty w życiu ...
Sesja poślubna, gdzie zorganizować? Ciekawe propozycje
13.11.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każdy chyba lubi oglądać ślubne zdjęcia. Nie ma osoby, która nie byłaby fanem pięknych fotografii z sesji poślubnych. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ...
Idealne sukienki dla druhen. Wybierzcie je z nami
05.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Druhny mają podczas ślubu i przyjęcia weselnego wyjątkowe miejsce. Zwykle spotkać je można tuż obok Panny Młodej, pomagają jej na każdym kroku, pozują ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH