Wiadomo że potrzebne jest zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Nie ważne czy siłownia, areobik czy bieganie ważne żeby były ćwiczenia. A przy ćwiczeniach potrzebna jest odpowiednia muzyka i dla tego polecam http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Do+%C4%86wicze%C5%84, gdzie od razu masz muzykę z odpowiednią nazwą do ćwiczeń , więc łatwo ją znaleźć.
Moim zdaniem oba te elementy - dieta i siłownia, powinny iść ze sobą w parze. Sama dieta nic nie da, jak nie będziesz ćwiczyć. Jeżeli masz problemy z motywacją to polecam zajęcia fitness w Krakowie w klubie http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. Wybór zajęć jest ogromny, a instruktorzy wiedzą jak zmotywować do treningu.
A kto powiedział, że nie można tego stosować łącznie?
Dieta i siłownia razem, inaczej nie ma żadnych efektów
Anka98
Dieta i siłownia razem, inaczej nie ma żadnych efektów

Dokładnie smile
dieta i siłownia równocześnie
Dobrze znależć kompana, który ma podobne cele smile
Do tej pory od razu pisałam "oba sposoby naraz" i tak się zwykle powinno robić. Dopiero, gdy mnie samą spotkała kontuzja, która wyłączyła mnie z ćwiczeń na ponad pół roku, zaczęłam się zastanawiać nad osobami, które z różnych powodów nie mogą albo normalnie ćwiczyć albo jeść wszystkich produktów spożywczych. Ja musiałam przez ten czas polegać na samej diecie, i wiadomo, nie było to łatwe, bo pokus wszędzie dużo, poza tym zmienne pory roku, i czasem się zapominało o dobrych nawykach żywieniowych. Ale jakoś dałam radę na samej diecie i powoli wracam do ćwiczeń, na razie lekkich, by szybko nie odnowić sobie zaleczonej kontuzji.
Najlepiej oba, bo co po samych ćwiczeniach, jak nadal będziemy jeść niezdrowo, w dużych ilościach i nieregularnych godzinach albo jeść zdrowiej, ale bez aktywności fizycznej? Nikt nie ma takiego genialnego metabolizmu, by zadziałał tylko jeden sposób. Jeżeli pojawiają się jakieś przeszkody na drodze w formie alergii pokarmowych albo przeciwwskazań co do konkretnych ćwiczeń, wtedy trzeba je wziąć pod uwagę przy rodzaju aktywności czy diecie. U mnie dobór diety był szczególnie trudny, bo od małego cierpię na nietolerancję laktozy, więc musiałam iść do dietetyka, żeby mi dobrał dietę. Czasami zakupy w sklepie to koszmar, bo spędzam znacznie więcej czasu na czytaniu etykiet niż np. staniu w kolejce do kasy :/
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Jakie przedszkole - prywatne, czy państwowe?
Dziewczyny, która z Was cierpi z powodu PMS ?
Czy warto zdecydować się na botox?
Ktoś doradzi jak leczyć PMS ?
Perfumy oryginalne czy podróbki?
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Artystyczny portret ślubny – pamiątka na całe życie
18.04.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Większość par decyduje się na wynajęcie fotografa, który uwieczni najpiękniejsze chwile ich życia. Niekiedy fotografie powstają w trakcie ślubnych sesji zdjęciowych innym razem ...
Wylot na wakacje – z Polski czy z Niemiec?
17.04.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Biura podróży zachęcają nas do kupna wycieczki na wiele różnych sposobów. Obok gwarantowanej pogody, wysokiego standardu hoteli i bogatego programu wycieczki, najczęściej używanym ...
Na jaki typ sukni ślubnej postawić w 2018 roku? TO jest modne!
16.04.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Już za chwileczkę, już za momencik…rusza sezon ślubny 2018. Jak wiemy, dla każdej przyszłej Panny Młodej niezmiernie ważne jest to, jaką kreację będzie ...
Jaki styl wybrać, gdy chce się urządzić piękny ślub i wspaniałe wesele – 3 modne propozycje!
09.04.2018
Przeczytasz w: 3 minuty W dzisiejszych czasach każda Para Młoda pragnie, by to właśnie jej ślub i przyjęcie weselne były niezwykłe, wyjątkowe, oryginalne. Dlatego właściwie zawsze wybierany ...
Atrakcje weselne – na co się zdecydować?
03.04.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W dzisiejszych czasach niemalże każda para narzeczonych twierdzi, że na swój ślub i przyjęcie weselne pragnie zaaranżować różnego rodzaju atrakcje – tak, by ...
Stoły tematyczne na weselu – jaki wybierzecie?
26.03.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Moda na stoły tematyczne na weselu trwa w naszym kraju już od dość dawna. Jednak kiedyś do wyboru był w zasadzie jedynie stół ...
A może ślub i wesele w stylu marynistycznym?
19.03.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Jeśli jesteście oddanymi fanami klimatów nadmorskich, jak najbardziej możecie pokusić się o zorganizowanie ślubnej ceremonii oraz weselnego przyjęcia właśnie w stylu marynistycznym. Oczywiście ...
Urządźcie piękne letnie wesele w którymś z modnych dziś klimatów? Najpopularniejsze style aranżacji ślubu i wesela!
12.03.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Sezon weselny 2018 rozpocznie się za jakiś czas. Właśnie teraz przyszedł zaś moment na to, by ostatecznie wybrać klimat przewodni ślubu i wesela ...

Czytaj nasz blog >
Współpraca

Wszyscy partnerzy >
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH