Znacie jakies ciekawe marki perfum ?

Tak do 150 zł max!? mniej więcej. Miałam już prawie że każde z ogólnodostępnych. Jednak chce czegoś nowego ?
Można nabyć ciekawe zestawy perfum jak i inne dodatki w ciała w tej cenie. Mgiełka, etc. Za 150 zł można się obłowić tylko w rossmanie
Każdy zapach jest inny, każdej osobie podoba się inny zapach
ja znam ale to nei perfumy i poznalam je na tym forum o dziwo http://www.bdsklep.pl/playboy-super-zestaw-dla-kobiet,id-48657 świetnie pachna i mega dlugo sie utrzymuja sa cudowne polecammmmmmmm
Cieżko trafić w gust innej osoby.. Ja polecam beyonce heat czerwoną, nie wiem czemu ale nie umiem z niej zrezygnować na dłuższą metę smile
Jest taka strona gdzie można porównywać zapachy - są opisane poszczególne nuty i jeśli zna się jedne perfumy danej osoby to można w podobne celować
Ja kupuje Bossa Nuit o ile jest na promocji. Czasem 50ml można kupić za 120zł a jego regularna cena wynosi 300zł.
Ciężko polecić perfumy bo to, jakie zapachy się nam podobają to kwestia bardzo indywidualna. Droższe perfumy na pewno mają trwalszy zapach i bardziej wysmakowaną woń, a kategorii zapachowych jest naprawdę wiele http://www.caffebabka.pl/perfumy-bez-nich-kobieta-jest-niekompletnie-ubrana/. Perfumy to całkowite dopełnienie stroju kobiety, sama mam od lat swój ulubiony zapach, jestem do niego przywiązana.
Moim zdaniem jeżeli chcemy wybrać jakieś fajne zapachy dla siebie, warto najpierw w takich sklepach jak Indigo Home Spa zamówić próbki perfum . We wspomnianym przeze mnie sklepie wybór poszczególnych nut aromatycznych jest naprawdę duży, a co więcej ich połączenia wydają mi się bardzo ciekawe. Bądź co bądź sama mam zamiar kupić tam coś dla siebie.
Te są moje ulubione http://www.amway.pl/product/119003,anticipate-zapach-dla-kobiet uwielbiam ten zapach smile delikatny kwiatowy z lekkim aromatem jaśminu. Jak nie wąchaliście to polecam. Czuć, że to porządne perfumy.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Dodatki do biura
Wypad do parku linowego
Jakie zaproszenia ślubne podobają się Wam najbardziej?
Gdzie kupić dobre buty?
Jak dostarczyć opony?
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Fotograf na ślub w Warszawie – Sebastian Skopek
13.12.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Niejedna para Nowożeńców ma wrażenie, że czas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego minął błyskawicznie, że chwile, do których przygotowywać się trzeba było długimi ...
Bukiet ślubny – jaki wybrać?
26.11.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Florystki oraz floryści przygotowują go zawsze z wielką dbałością o detale, wkładając to mnóstwo wysiłku. Trudno wszak się temu dziwić, bukiet ślubny to w istocie najważniejsze kwiaty w życiu ...
Sesja poślubna, gdzie zorganizować? Ciekawe propozycje
13.11.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każdy chyba lubi oglądać ślubne zdjęcia. Nie ma osoby, która nie byłaby fanem pięknych fotografii z sesji poślubnych. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ...
Idealne sukienki dla druhen. Wybierzcie je z nami
05.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Druhny mają podczas ślubu i przyjęcia weselnego wyjątkowe miejsce. Zwykle spotkać je można tuż obok Panny Młodej, pomagają jej na każdym kroku, pozują ...
Stylowe wesele w kolorze bordo
29.10.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kolor bordowy nie należy co prawda do najpopularniejszych ogólnie rzecz biorąc kolorów pojawiających się na ślubach i weselach. Ale teraz, kiedy robi się coraz chłodniej, jego kariera rozwija się ...
Auto do ślubu? Pomożemy Wam wybrać właściwie!
22.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W dzisiejszym świecie mamy do czynienia z ogromną ilością trendów świecie ceremonii ślubnych oraz weselnych przyjęć. Nie jest zatem tak, że do wyboru ...
Uwaga! Nowatorskie trendy w świecie ślubów i wesel!
01.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W branży ślubno-weselnej mamy do czynienia z bardzo dynamicznymi i ciągłymi zmianami. Raz modne jest to, innym zaś razem kompletnie coś innego. Ciężko ...
Suknia ślubna – minimalizm czy barokowe ozdoby?
24.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomo, że każda z przyszłych Panien Młodych jest inna i każdej coś innego się podoba. Są jednak niekiedy kobiety, którym ciężko jest podjąć ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH