Cześć! smile Mam bardzo krótkie i słabe rzęsy, chciałabym je wzmocnić i zastanawiam się nad liftingiem rzęs. To zabieg polegający na podkręceniu i odżywieniu naturalnych rzęs. Co o tym sądzicie? Może ktoś próbował?
Ja właśnie słyszałam, że ten lifting niszczy rzęsy. Stają się kruche i odpadają, więc na Twoim miejscu nie zdecydowałabym się na taki zabieg. Lepiej zainwestować w odżywkę do rzęs. Słyszałam, że https://pl.oriflame.com/ ma fajną odżywkę godną polecenia. Jest zarówno do brwi jak i do rzęs. Mam nadzieję, że Ci pomoże.
Lifitng to fajny pomysł, a jak nie zadziała to zawsze możesz kupić sobie sztuczny zestawik rzęs. To wcale nie tak kosztowna zabawa, a za 40-50 złotych kupisz sobie całkiem szeroką paletę. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić te tutaj spisują się super!
może przedłużyć rzęsy ?? Ale taki zabieg tylko w dobrym salonie !
A ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs. Nie wiem jak będę się w tym czuła i wyglądała. Ale widziałam u mojej znajomej która ostatnio sobie zrobiła i wygląda oszałamiająco z tymi rzęsami. Czy po przedłużeniu rzęs trzeba je w jakiś sposób pielęgnować ? Bo chciałam wybrać się do salonu https://www.bodybar.com.pl/ tam gdzie robiła właśnie znajoma, bo bynajmniej wiem że to sprawdzone miejsce już. mam nadzieje że u mnie efekt też będzie wooow.
Ja stosuję olejki, nakładam takie olejkowe odżywki na noc a czasami zamiast maskary
Super gęstych i długich rzęs to raczej nigdy nie miałam, ale jakiś czas temu to jakby problem się nasilił. Co demakijaż to pojedyncze rzęsy na waciku. Spróbowałam czegoś takiego https://www.wapteka.pl/long-4-lashes-serum-przyspieszajace-wzrost-rzes-3-ml-6615,p . Używam zawsze na noc, smaruję górną linię rzęs i muszę przyznać, że gdzieś tak po miesiącu to efekt widać. Rzęsy po pierwsze nie wypadają jak wcześniej, ale też i dłuższe i gęstsze. Nawet jak ich tuszem nie maluję to ładniej niż wcześniej wyglądają.
Ja mimo stosowania różnych odżywek, niestety nadal nie jestem zadowolona ze swoich rzęs. Dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad ich zagęszczeniem, produktami z https://noblelashes.pl/ . Bardzo podoba mi się Russian Volume, a co więcej, z uwagi na fakt, że niedawno widziałam w Krakowie świetne autka z rzęsami przy okazji akcji promocyjnej OCzymZapomniałLeonardo, taka stylizacja kusi mnie coraz bardziej. Może któraś z Was widziała tą promocje? Jestem ciekawa Waszych wrażeń.
Ja bym chciała zapisać się na zabieg laminowania rzęs. Polega to na nałożeniu specjalnej odżywki, która aktywuje pigment. Rzęsy są grubsze, dłuższe, uniesione oraz podkręcone. Wyraźnie się też poprawia ich kondycja. A cena - 169 zł w niektórych salonach typu http://jadoreinstytut.com/lvl-laminowanie-rzes-keratynowy-lifting jest atrakcyjniejsza niż klasyczne przedłużanie rzęs.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Sesja poślubna, gdzie zorganizować? Ciekawe propozycje
13.11.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każdy chyba lubi oglądać ślubne zdjęcia. Nie ma osoby, która nie byłaby fanem pięknych fotografii z sesji poślubnych. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ...
Idealne sukienki dla druhen. Wybierzcie je z nami
05.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Druhny mają podczas ślubu i przyjęcia weselnego wyjątkowe miejsce. Zwykle spotkać je można tuż obok Panny Młodej, pomagają jej na każdym kroku, pozują ...
Stylowe wesele w kolorze bordo
29.10.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kolor bordowy nie należy co prawda do najpopularniejszych ogólnie rzecz biorąc kolorów pojawiających się na ślubach i weselach. Ale teraz, kiedy robi się coraz chłodniej, jego kariera rozwija się ...
Auto do ślubu? Pomożemy Wam wybrać właściwie!
22.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W dzisiejszym świecie mamy do czynienia z ogromną ilością trendów świecie ceremonii ślubnych oraz weselnych przyjęć. Nie jest zatem tak, że do wyboru ...
Uwaga! Nowatorskie trendy w świecie ślubów i wesel!
01.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W branży ślubno-weselnej mamy do czynienia z bardzo dynamicznymi i ciągłymi zmianami. Raz modne jest to, innym zaś razem kompletnie coś innego. Ciężko ...
Suknia ślubna – minimalizm czy barokowe ozdoby?
24.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomo, że każda z przyszłych Panien Młodych jest inna i każdej coś innego się podoba. Są jednak niekiedy kobiety, którym ciężko jest podjąć ...
Ślubny welon niejedno ma imię!
17.09.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Miłośniczki oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań coraz częściej rezygnują z tego elementu ślubno-weselnej stylizacji na rzecz wianka z żywych kwiatów, opaski czy stroika. Jednak wiele kobiet jest wiernych tradycji i ...
Warto zadbać o siebie przed ślubem!
03.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda z kobiet chce się na ślubnym kobiercu prezentować niczym przysłowiowy milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista. Jednak piękna suknia, makijaż i fryzura nie wystarczą. Wypadałoby zadbać o siebie ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH