Pytanie jak w temacie, praktycznie każda marka produkuje swój krem bb, nie miałam jeszcze okazji sobie kupić i wypróbować, jakie macie zdanie na ich temat? dla jakiej cery będą najlepsze? polecacie czy wolicie zwykły krem i podkład?
wolę bb, miałam 3, największy efekt wow robi według mnie http://www.maybelline.pl/Produkty-do-makijazu/twarz/bb-cream/dream-fresh-bb.aspx bardzo dobrze ukrywa niedoskonałości i dopasowuje się do skóry, ale tak naturalnie, że nie widać, że na buzi coś jest smile
Ja swego czasu używałam azjatyckich kremów bb i musze przyznac ze były one bardzo dobre, ale niestety ze względu na duzą zawartość silikonu mocno zapychały mi pory. Dlatego teraz używam kremu z tołpy i bardzo lekkiego podkładu bourjois.
Ja się zastanawiam, czy kupić krem BB czy zwykły podkład. Z tego, co wiem, to podkład jest jednak lepiej kryjący, a ja muszę ukryć na ślubie trochę przebarwień i krostek… Tylko który polecacie? Używałyście któregoś z tych https://pl.oriflame.com/makeup/face-makeup/foundation ?
Nawet tego typu krem warto było by nałożyć odpowiednim pędzelkiem by równomiernie rozłożył się on na twarzy. Na pewno pędzle Sunshade Minerals https://puderek.com.pl/zestawy-pedzli-do-makijazu/3828-sunshade-minerals-makeu-up-studio-professional-lancrone-zestaw-18-pedzli-w-etui-smb18.html będą się do tego nadawały. Zobaczysz jak jest różnica miedzy nałożeniem pędzlem a ręką.
czasami do tego by zadbać o nasze ciało jest potrzebna pomoc specjalistki. Wydaje mi się, ze każda kobieta raz na jakiś czas powinna odwiedzić kosmetyczkę, by ona mogła odpowiednio zadbać o nasze ciała.W Lublinie, wiem że tutaj http://beautyatelier.pl/zabiegi.html niedrogo wykonują profesjonalne zabiegi. Po takiej wizycie , każda z nas będzie zadowolona.
Szczerze? Mam mieszane uczucia co do zasadności tych kremów… Ja wolę stosować bazę nawilżającą pod makijaż typu Glow essence od Bielendy a potem fluid kryjący Matt z serii Make-up academie. Mam wrażenie )a w zasadzie bardziej skóra ma takie wrażenie smile), że kremy bb zapychają tylko pory…
Register or login to create to post a reply.
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Najpopularniejsze fora ślubne w Internecie – TOP forum ślubne!
25.03.2019
Przeczytasz w: 3 minuty Kiedy na palcu kobiety ląduje zaręczynowy pierścionek, jest to znak, że można z powodzeniem rozpocząć przygotowania przedślubne. No tak, ale przecież zakochani mają ...
Weselne słodkości – co wybrać, gdy jest tak wiele opcji? Słodki stół na weselu!
18.03.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pojawiają się na każdym przyjęciu weselnym, zachwycając małych i dużych łasuchów. Słodkości. Nie może ich zabraknąć na weselnych stołach. Widuje się je w ...
TE trendy ślubne powinna znać każda para narzeczonych!
11.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para zakochanych, która planuje ślub, z pewnością sporo czasu poświęca temu, by przemyśleć, jak powinna wyglądać ceremonia oraz weselne przyjęcie. Warto zatem ...
Gdzie urządzić perfekcyjne przyjęcie weselne?
04.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Dzień ślubu i wesela to dla każdej pary zakochanych w sobie ludzi moment wyjątkowy. To święto miłości powinno mieć zatem cudowną oprawę. Jeśli ...
Modny Pan Młody, czyli warto zadbać o każdy element ślubnej stylizacji!
25.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Zwykle podczas omawiania najnowszych trendów w modzie ślubnej najwięcej uwagi poświęca się wyglądowi Panny Młodej. No tak, ale przecież jej wybranek także musi ...
Spersonalizowana gazeta na wesele. Tak czy nie?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Wśród atrakcji weselnych i sposobów na podziękowanie dla gości gazeta weselna to nowość. Jakie są plusy i minusy tego rozwiązania? Niektóre mogą was ...
Najmodniejsze trendy ślubne, czyli jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowo piękny?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty W modzie ślubnej mamy do czynienia z najróżniejszymi trendami. Nie myślcie sobie, że chodzi wyłącznie o stroje Młodej Pary, dotyczy to rzecz jasna ...
Sukienki dla druhen – jakie kolory będą na topie w nadchodzącym sezonie?
11.02.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pożegnaliśmy już właściwie tegoroczny sezon ślubny. Oznacza to jednak zarazem wielkie przygotowania na przyszłoroczne ceremonie i przyjęcia. Warto pamiętać, że wszelkie formalności zajmują ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH