Witam
Jeżeli jesteś z Warszawy i szukasz kogoś kto wykona dla Ciebie zaproszenia ślubne. Mam dla Ciebie bardzo dobrą firmę:
http://www.zaproszenia-slubne.com
z tego co wiem, mogą je wykonać i wysłać na dowolny adres to nie koniec chyba także za granicę
Ofertę mają bardzo ciekawą. Zapisałam sobiue ten adres i może skorzystam jak będzie taka potrzeba
Dzięki Mateusz za ciekawy link smile pozdrawiam
Ja zamawiałam zaproszenia ślubne w Studio Brzoza - jesteśmy z męzem bardzo zadowoleni smile
Ile płaciliście?
Zaprojektowaliśmy zaproszenia sami i wysłaliśmy tylko do drukarki - wybraliśmy dość drogi papier i złote napisy. Za wszystko zapłaciliśmy chyba 350zł
Polecam wydrukować zaproszenia ślubne w drukarni w warszawie można zamówić indywidualny projekt który szybko jest przygotowany i cena za zaproszenie jest niższa od ceny gotowego produktu kupionego w sklepie czy na allegro. Zaproszenia mogą być drukowane na papierach ozdobnych, papierze ekologicznym z recyklingu. Mnie zrobili personalizacje zaproszeń i winietek nie musiałam ręcznie wpisywać osób. Rownież można zamówić dodatki jak winietki, karty menu
Jeżeli szukasz firm zajmujących się zaproszeniami w Warszawie to koniecznie zajrzyj sobie tutaj http://www.weselewawa.pl/ mają całą bazę tego typu firm. Do tego na stronie znajdziesz bazę pomysłów myślę, że warto z niej skorzystać.
ciekawe!
Na pewno dzisiaj dzięki dostępowi do sieci mamy znacznie większy wybór zaproszeń, jak i innych akcesoriów ślubnych. Sama ostatnio natrafiłam na bardzo ciekawe księgi gości na księgi gości w z-milosci.pl . Ich wybór jest bardzo duży, ale mnie tak na dobrą sprawę najbardziej do gustu przypadły takie z ślicznymi ornamentami, jak chociażby te.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.