Witam
Jako że mam zamiar się zaręczyć to wiadomo trzeba mieć obrączki. Chodziłem sprawdzić ceny w naszych sklepach, jednak ceny strasznie się wahają.
Gdzie można nabyć dosyć tanio takie obrączki ? zwykłe, srebrne 925 próba. Dodam że to takie zaręczyny miedzy nami sami dla siebie
Wiesz nie wiem jak to jest u Ciebie, ale mój facet nie kupował obrączek na zaręczyny tylko pierścionek smile czy u Ciebie jest taki zwyczaj, że na zaręczyny kupuje się obrączki? Przepraszam, ze to napiszę, ale wg mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto! Kupując obrączki srebrne na dodatek po ślubie najprawdopodobniej pójdą w odstawkę, bo będziecie kupować złote, więc zastanów się czy warto. Pozdrawiam!
Pewnie dla Mateusz achodzi o to że obrączki na zaęczyny takie między nimi żeby całośc zaznaczyć
Hmm… Zgadzam się z Pysia-Kotek. Nie ma chyba nic piękniejszego niż na zaręczyny dostać od swojego chłopaka pierścionek, a nie obrączki i później się tłumaczyć, że my jeszcze nie poślubie, a to tylko obrączki zaręczynowe. Ale ile ludziów tyle pomysłów, więc POWODZENIA Mateusz w poszukiwaniach smile
Może i macie rację. Mam taką a nie inną kobietę a kobieta jak ma kaprys to nie można tego zmieniać smile
Kobietę trzeba szanować a ona będzie Ciebie szanować. Lubimy głaskanie, pieszczoty i złote piersciąki
smile
Obrączki to najwazniejsza rzecz. Wybór jest także wazny nie lubię tylko białego złota
Trzeba póść zmierzyć palec, dobrać fason obrączki. Najlepsza jest gładka złota dosyć tania
Od 200 do 4000 zł może kosztować obrączka znaczy obrączki smile można i za więcej. Np: z diamentem też takie widziałam. Przyznam że ciekawie to wyglądało
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Sklep internetowy?
Jak pozyskujecie klientów?
Księgowośc - komu ją powierzyć?
Księgowość - samodzielnie czy z pomocą profesjonalnej firmy?
Jaki program do wystawiania faktur moglibyście mi polecić?
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Spersonalizowana gazeta na wesele. Tak czy nie?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Wśród atrakcji weselnych i sposobów na podziękowanie dla gości gazeta weselna to nowość. Jakie są plusy i minusy tego rozwiązania? Niektóre mogą was ...
Najmodniejsze trendy ślubne, czyli jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowo piękny?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty W modzie ślubnej mamy do czynienia z najróżniejszymi trendami. Nie myślcie sobie, że chodzi wyłącznie o stroje Młodej Pary, dotyczy to rzecz jasna ...
Sukienki dla druhen – jakie kolory będą na topie w nadchodzącym sezonie?
11.02.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pożegnaliśmy już właściwie tegoroczny sezon ślubny. Oznacza to jednak zarazem wielkie przygotowania na przyszłoroczne ceremonie i przyjęcia. Warto pamiętać, że wszelkie formalności zajmują ...
Coś dla oryginalnych Panien Młodych, czyli niebanalne patenty nas ślubny outfit!
05.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Chociaż zdecydowana większość kobiet w naszym kraju wybiera klasykę, kiedy chodzi o ślubną stylizację, to jednak całkiem sporo jest takich, które zdecydowanie wolą ...
5 skutecznych sposobów na organizację wyjątkowego wesela w plenerze
23.01.2019
Przeczytasz w: 3 minuty Ranga wesela w plenerze jest tak wysoka, że pewne rzeczy o jego organizacji trzeba wiedzieć, aby w tym wyjątkowym dniu wszystko było tak, ...
Jak dobrze zaplanować budżet na ślub?
12.01.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub to poważne przedsięwzięcie, zarówno pod względem finansowym, jak i organizacyjnym. Dlatego jeśli nie będzie zawczasu odpowiednio zaplanowany, nawet duży budżet nie zagwarantuje ...
Co na głowę Panny Młodej – ślubne inspiracje!
07.01.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Kiedy kobieta staje na ślubnym kobiercu i decyduje się na to, by raz na zawsze związać swoje losy z ukochanym, pragnie wyglądać naprawdę ...
Co zamiast tortu weselnego? Alternatywny tort weselny
02.01.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Zdecydowana większość par decyduje się na to, by na ich przyjęciu weselnym pojawił się tort. No tak, ale czy jest to jedyna opcja? ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH