fajnie jak to jest w jakim sentymentalnym miejscu i warto wczesniej wywiedziec sie czego pragnie nazyczona bo moze np nie byc zadowolona z oswiadczen wsrod innych ludzismile
Moja koleżanka odmówiła bo stwierdziła, że nie chce oświadczyn w domu, po pracy i że chłopak ma się bardziej postarać. Moim zdaniem może faktycznie nie wybrał najlepszego momentu ale raczej bym swojemu tak nie powiedziała.
Ja też nie smile
Skoro nie chce oświadczyn to JEJ na nim nie zależy. Dobrze, że się nie zgodziła, oszczędziła mu stresu i nerwów w późniejszym życiu smile

Mi się mąż oświadczył w domu i jestem najszczęśliwsza pod słońcem smile
Moim zdaniem można w domu, ale miło by było gdyby była przy tym jakaś kolacja, miły wieczór czy coś - a nie tak po prostu, po wiadomościach przed tv
Pomysłów na ciekawe zaręczyny może być całe mnóstwo. Mój młodszy brat oświadszył się swojej dziewczynie w czasie lotu samolotem turystycznym, oczywiście nie pilotował gosmile. Z uwagi na wykonywaną pracę, mógł sobie na to pozwolić, a przyszyła Panna Młoda była zachwycona. Bardzo ciekawe inspiracje w zaresie zaręczyn i ogólnie późniejszej organizacji przyjęcia weselnego można znaleźć na http://www.grupaslubeo.pl/ . Na pewno każdy znajdzie tam całe mnóstwo inpiracji, jak również ogłoszenia osób świadczących usługi takie jak filmowanie wesel, czy wynajem samochodów do ślubu.
Według mnie zaręczyny nie muszą być wymyślne, aby były piękne czasem drobny pomysł może być tym najlepszym
Też tak myślę smile
tak poprostu bez uprzedzenia!
tak poprostu bez uprzedzenia!
Register or login to create to post a reply.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Pomysły na wieczór kawalerski
Wasze pomysły na Wesele ?
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Najpopularniejsze fora ślubne w Internecie – TOP forum ślubne!
25.03.2019
Przeczytasz w: 3 minuty Kiedy na palcu kobiety ląduje zaręczynowy pierścionek, jest to znak, że można z powodzeniem rozpocząć przygotowania przedślubne. No tak, ale przecież zakochani mają ...
Weselne słodkości – co wybrać, gdy jest tak wiele opcji? Słodki stół na weselu!
18.03.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pojawiają się na każdym przyjęciu weselnym, zachwycając małych i dużych łasuchów. Słodkości. Nie może ich zabraknąć na weselnych stołach. Widuje się je w ...
TE trendy ślubne powinna znać każda para narzeczonych!
11.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para zakochanych, która planuje ślub, z pewnością sporo czasu poświęca temu, by przemyśleć, jak powinna wyglądać ceremonia oraz weselne przyjęcie. Warto zatem ...
Gdzie urządzić perfekcyjne przyjęcie weselne?
04.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Dzień ślubu i wesela to dla każdej pary zakochanych w sobie ludzi moment wyjątkowy. To święto miłości powinno mieć zatem cudowną oprawę. Jeśli ...
Modny Pan Młody, czyli warto zadbać o każdy element ślubnej stylizacji!
25.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Zwykle podczas omawiania najnowszych trendów w modzie ślubnej najwięcej uwagi poświęca się wyglądowi Panny Młodej. No tak, ale przecież jej wybranek także musi ...
Spersonalizowana gazeta na wesele. Tak czy nie?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Wśród atrakcji weselnych i sposobów na podziękowanie dla gości gazeta weselna to nowość. Jakie są plusy i minusy tego rozwiązania? Niektóre mogą was ...
Najmodniejsze trendy ślubne, czyli jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowo piękny?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty W modzie ślubnej mamy do czynienia z najróżniejszymi trendami. Nie myślcie sobie, że chodzi wyłącznie o stroje Młodej Pary, dotyczy to rzecz jasna ...
Sukienki dla druhen – jakie kolory będą na topie w nadchodzącym sezonie?
11.02.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pożegnaliśmy już właściwie tegoroczny sezon ślubny. Oznacza to jednak zarazem wielkie przygotowania na przyszłoroczne ceremonie i przyjęcia. Warto pamiętać, że wszelkie formalności zajmują ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH