Znajomy czytał posty i wpisy na forum. Poprosił (kobiety)z forum aby oceniły który pierścionek będzie ładniejszy:

http://allegro.pl/pierscionek-zareczynowy-z-rubinem-i-brylantami-hit-i3970333195.html

czy ten:

http://allegro.pl/pierscionek-zareczynowy-z-brylantem-0-10ct-w-24h-i3970333294.html
Dla Mnie podoba się ten Pierwszy pierścionek.
w sumie jeden i druga bardzo ładna. Szkoda że cena taka wysoka ale zapewne Kolega jak wybiera to pewnie ma taką kwotę smile
Pierścionki bardzo ładne szkoda że takie drogie ;/ Mój by mi takiego nie kupił ehh
No fakt bardzo ładne. Aż oczy się robią jak 5 złoty smile kocham złoto i srebro smile
No ten pierwszy bardzo ładny. Mógłby mieć szerszą obwódkę ale to kwestia gustu. Na temt gustów sie nie dyskutuje
No ładne te pierścionki cena nie jest wysoka. Zobaczcie jak duży, gruby i szeroki pierścionek. Normlanie w sklepie zapłacisz drugie tyle. To idzie z hurtowni więc cena jest bardzo niska. Ładne..
Czy pierścionek został już wybrany ? czy jeszce nie ? prosze odpisać.
czekamy czekamysmile
Mój to była totalna niespodzianka, ale spodobał mi się smile
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Biżuteria Ślubna - wybór ?
Wybór Damskiego roweru
Wybór obrączek ''wspólnie''
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Suknia ślubna – minimalizm czy barokowe ozdoby?
24.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomo, że każda z przyszłych Panien Młodych jest inna i każdej coś innego się podoba. Są jednak niekiedy kobiety, którym ciężko jest podjąć ...
Ślubny welon niejedno ma imię!
17.09.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Miłośniczki oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań coraz częściej rezygnują z tego elementu ślubno-weselnej stylizacji na rzecz wianka z żywych kwiatów, opaski czy stroika. Jednak wiele kobiet jest wiernych tradycji i ...
Warto zadbać o siebie przed ślubem!
03.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda z kobiet chce się na ślubnym kobiercu prezentować niczym przysłowiowy milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista. Jednak piękna suknia, makijaż i fryzura nie wystarczą. Wypadałoby zadbać o siebie ...
Jak ciekawie ożywić ślubną stylizację?
27.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W przypadku kobiet ceniących klasyczne, standardowe i sprawdzone rozwiązania stylizacja ślubna pt. „Biel od stóp do głów” (ewentualnie ozdobiona barwnymi kwiatami) to świetna ...
Gdzie warto urządzić przyjęcie weselne? Najmodniejsze propozycje!
20.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Własne przyjęcie weselne to dla zdecydowanej większości osób najważniejsza, najbardziej udana i najbardziej spektakularna impreza w życiu. Para przygotowuje się do niej całym ...
10 ciekawych destynacji na udaną podróż poślubną!
13.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub i wesele już za Wami, warto zatem pomyśleć o tym, by wyruszyć w podróż poślubną. Odpocząć nieco po miesiącach gorączkowych przygotowań, nacieszyć ...
Kolor przewodni ślubu i wesela 2018 – TO jest modne!
06.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para pragnie, by jej ślub był wyjątkowy, a weselne przyjęcie niesłychanie udane. Dlatego też dba się o każdy detal owego niezapomnianego dnia. ...
Okrycie wierzchnie dla Panny Młodej, czyli sposób na ślub w chłodny dzień
30.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W naszym kraju co prawda większość par decyduje się na powiedzenie sobie „Tak” w miesiącach letnich, jednak nie wszyscy to robią. Coraz częściej ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH