Witam Was i chciałabym zapytać o Wasze zaręczyny, jeżeli już jesteście po to jak to się u Was odbywało???? Czy było romantycznie, spontanicznie, czy raczej wszystko zaplanowane od A do Z??? Czekam na Wasze relacje z tego wyjątkowego dnia!
Pozdrawiam!
nie wiem, ale jakoś nie mogę pisać postów ? wam normalnie działa ?
Działa, działa drogi Koloego
Mi także działa smile może zaręczyny było bardzo spontaniczne. Nie wiedziałam co mój ode mnie chce. Zaprosił mnie do pokoju, znaczy salonu. Całą rodzinę każdy był zajęty ale zeszli się i on wtedy przyszedł i padł na kolana. Była w szoku wiecie jakie to uczucie
U mnie było romantycznie smile mój Luby zaprosił mnie na spacer, a gdy słońce zaczęło powolutku zachodzić klęknął, wyjął pudełeczko w kolorze czerwonym, otworzył je, a tam piękny błyszczący, mieniący się pierścionek!!! Oświadczył się a ja powiedziałam TAK smile po dwóch miesiacach zorganizowaliśmy zaręczyny oficjalne, czyli z rodzicami i rodzeństwem. Zaręczyny to super uczucie, aż się boję co to będzie w dzień slubu… smile
Ja to bym nie wytrzymał tyle czasu. Raz dwa i po zawodach smile nie no żartuje. Ja zrobiłem to po staremu smile w domu i już.. pamiętam że była zmęczona po pracy smileożezwiła ja ta sytuacja smile
Musi być troche romatycznie. Nie można o tak ooo i już/ trzeba wprowadzić nastrój
A Kto nie lubi romatycznej kolacji ?
Każdy lubi smaczną kolację z ukochana osobą smile nie dziewczyny ;D

Kocham jak mój robi kolację lub sniadanie do łóżka
Mnie to zaprosił na spacer, potem popłyneliśmy łódką i tam wyciągnał pierscionek. Prawie wpałd do wody smile
Register or login to create to post a reply.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Astma - zmora życia mego
Torebka - trendy!
Księgowość firmy - komu powierzyć?
Meble - gdzie je nabyć?
Księgowośc - komu ją powierzyć?
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Najpopularniejsze fora ślubne w Internecie – TOP forum ślubne!
25.03.2019
Przeczytasz w: 3 minuty Kiedy na palcu kobiety ląduje zaręczynowy pierścionek, jest to znak, że można z powodzeniem rozpocząć przygotowania przedślubne. No tak, ale przecież zakochani mają ...
Weselne słodkości – co wybrać, gdy jest tak wiele opcji? Słodki stół na weselu!
18.03.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pojawiają się na każdym przyjęciu weselnym, zachwycając małych i dużych łasuchów. Słodkości. Nie może ich zabraknąć na weselnych stołach. Widuje się je w ...
TE trendy ślubne powinna znać każda para narzeczonych!
11.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para zakochanych, która planuje ślub, z pewnością sporo czasu poświęca temu, by przemyśleć, jak powinna wyglądać ceremonia oraz weselne przyjęcie. Warto zatem ...
Gdzie urządzić perfekcyjne przyjęcie weselne?
04.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Dzień ślubu i wesela to dla każdej pary zakochanych w sobie ludzi moment wyjątkowy. To święto miłości powinno mieć zatem cudowną oprawę. Jeśli ...
Modny Pan Młody, czyli warto zadbać o każdy element ślubnej stylizacji!
25.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Zwykle podczas omawiania najnowszych trendów w modzie ślubnej najwięcej uwagi poświęca się wyglądowi Panny Młodej. No tak, ale przecież jej wybranek także musi ...
Spersonalizowana gazeta na wesele. Tak czy nie?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Wśród atrakcji weselnych i sposobów na podziękowanie dla gości gazeta weselna to nowość. Jakie są plusy i minusy tego rozwiązania? Niektóre mogą was ...
Najmodniejsze trendy ślubne, czyli jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowo piękny?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty W modzie ślubnej mamy do czynienia z najróżniejszymi trendami. Nie myślcie sobie, że chodzi wyłącznie o stroje Młodej Pary, dotyczy to rzecz jasna ...
Sukienki dla druhen – jakie kolory będą na topie w nadchodzącym sezonie?
11.02.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pożegnaliśmy już właściwie tegoroczny sezon ślubny. Oznacza to jednak zarazem wielkie przygotowania na przyszłoroczne ceremonie i przyjęcia. Warto pamiętać, że wszelkie formalności zajmują ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH