Wspólne mieszkanie po Ślubie jest czymś nieodłącznym. Jednak czy to dobre rozwiązanie ? może warto mieszkać z teściami ? w sumie raczej nie.

Mieszkanie razem jest dużym wyzwaniem mianowicie chodzi o obowiązki etc. Co o tym myślicie ?
Teściowie no co ty! samobójstwo. Samemu i już czasem będzie gorzej raz lepiej ale bedziecie sami mieszkali
Samemu mieszkajcie nie można mieszkać z teściowymi!
Warto odrazu ustalić sobie podział obowiązków bo jak odrazu rozleniwimy męża to wszystko będzie na naszej głowie:/
Życie po slubie jest takie same jak przed. Zmienia się tylko styl życia i nic więcej
Moja droga będziesz po ślubie to wtedy pogadamy.
Po ślubie jak najszybciej warto się wprowadzać “na swoje” Nie wyobrażam sobie ani mieszkania z teściami ani z rodzicami. Dlatego my już zbieramy pieniądze by móc kupic mieszkanie. I z rozmarzeniem oglądamy takie strony jak ta http://www.dopoznania.pl/krakow/ wyobrażając sobie jak nasze mieszkanie będzie wyglądało.
Po ślubie to lepiej mieszkać samemu. Z rodziną można się niedogadać, a poza tym każdy chce i prowadzi inny styl życia. Moja znajoma zaraz po ślubie zamieszkała z rodziną męża i trochę się niedogadywali. Każdy miał jakieś oczekiwania. Po jakimś czasie zdecydowali się na mieszkania Toruń i żyją własnym życiem. Lepiej nie wchodzić sobie w drogę. Szkoda nerwów, a mama nie może wyręczać we wszystkim. smile
U nas po ślubie układa się super. Ja teraz myślę o samorozwoju smile Chcę wypromować moją firmę. A znacie może Folio Plast? Chciałabym podjąć współpracę w celu rozreklamowania biznesu. Robią fajne http://folioplast.eu/]torby reklamowe z nadrukiem i chyba jest to dobry sposób na promocję? Co myślicie? smile
Po ślubie każdy chce mieć swój kąt i wcale się nie dziwię. Jeżeli jesteście przed zakupe mieszkania radzę zajrzeć tutaj www.zmieniamymiasto.pl bo jest tam fajny poradnik dla osób kupujących mieszkanie. Według mnie warto zajrzeć i poszerzyć swoją wiedzę smile
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Wesele pod Warszawą.
Gdzie porady o diecie?
Szybka pożyczka bez BIK i KRD
Pokój dla syna
Zakład pogrzebowy w Warszawie
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Suknia ślubna – minimalizm czy barokowe ozdoby?
24.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomo, że każda z przyszłych Panien Młodych jest inna i każdej coś innego się podoba. Są jednak niekiedy kobiety, którym ciężko jest podjąć ...
Ślubny welon niejedno ma imię!
17.09.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Miłośniczki oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań coraz częściej rezygnują z tego elementu ślubno-weselnej stylizacji na rzecz wianka z żywych kwiatów, opaski czy stroika. Jednak wiele kobiet jest wiernych tradycji i ...
Warto zadbać o siebie przed ślubem!
03.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda z kobiet chce się na ślubnym kobiercu prezentować niczym przysłowiowy milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista. Jednak piękna suknia, makijaż i fryzura nie wystarczą. Wypadałoby zadbać o siebie ...
Jak ciekawie ożywić ślubną stylizację?
27.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W przypadku kobiet ceniących klasyczne, standardowe i sprawdzone rozwiązania stylizacja ślubna pt. „Biel od stóp do głów” (ewentualnie ozdobiona barwnymi kwiatami) to świetna ...
Gdzie warto urządzić przyjęcie weselne? Najmodniejsze propozycje!
20.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Własne przyjęcie weselne to dla zdecydowanej większości osób najważniejsza, najbardziej udana i najbardziej spektakularna impreza w życiu. Para przygotowuje się do niej całym ...
10 ciekawych destynacji na udaną podróż poślubną!
13.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub i wesele już za Wami, warto zatem pomyśleć o tym, by wyruszyć w podróż poślubną. Odpocząć nieco po miesiącach gorączkowych przygotowań, nacieszyć ...
Kolor przewodni ślubu i wesela 2018 – TO jest modne!
06.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para pragnie, by jej ślub był wyjątkowy, a weselne przyjęcie niesłychanie udane. Dlatego też dba się o każdy detal owego niezapomnianego dnia. ...
Okrycie wierzchnie dla Panny Młodej, czyli sposób na ślub w chłodny dzień
30.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W naszym kraju co prawda większość par decyduje się na powiedzenie sobie „Tak” w miesiącach letnich, jednak nie wszyscy to robią. Coraz częściej ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH