Wspólne mieszkanie po Ślubie jest czymś nieodłącznym. Jednak czy to dobre rozwiązanie ? może warto mieszkać z teściami ? w sumie raczej nie.

Mieszkanie razem jest dużym wyzwaniem mianowicie chodzi o obowiązki etc. Co o tym myślicie ?
Teściowie no co ty! samobójstwo. Samemu i już czasem będzie gorzej raz lepiej ale bedziecie sami mieszkali
Samemu mieszkajcie nie można mieszkać z teściowymi!
Warto odrazu ustalić sobie podział obowiązków bo jak odrazu rozleniwimy męża to wszystko będzie na naszej głowie:/
Życie po slubie jest takie same jak przed. Zmienia się tylko styl życia i nic więcej
Moja droga będziesz po ślubie to wtedy pogadamy.
Po ślubie jak najszybciej warto się wprowadzać “na swoje” Nie wyobrażam sobie ani mieszkania z teściami ani z rodzicami. Dlatego my już zbieramy pieniądze by móc kupic mieszkanie. I z rozmarzeniem oglądamy takie strony jak ta http://www.dopoznania.pl/krakow/ wyobrażając sobie jak nasze mieszkanie będzie wyglądało.
Po ślubie to lepiej mieszkać samemu. Z rodziną można się niedogadać, a poza tym każdy chce i prowadzi inny styl życia. Moja znajoma zaraz po ślubie zamieszkała z rodziną męża i trochę się niedogadywali. Każdy miał jakieś oczekiwania. Po jakimś czasie zdecydowali się na mieszkania Toruń i żyją własnym życiem. Lepiej nie wchodzić sobie w drogę. Szkoda nerwów, a mama nie może wyręczać we wszystkim. smile
U nas po ślubie układa się super. Ja teraz myślę o samorozwoju smile Chcę wypromować moją firmę. A znacie może Folio Plast? Chciałabym podjąć współpracę w celu rozreklamowania biznesu. Robią fajne http://folioplast.eu/]torby reklamowe z nadrukiem i chyba jest to dobry sposób na promocję? Co myślicie? smile
Po ślubie każdy chce mieć swój kąt i wcale się nie dziwię. Jeżeli jesteście przed zakupe mieszkania radzę zajrzeć tutaj www.zmieniamymiasto.pl bo jest tam fajny poradnik dla osób kupujących mieszkanie. Według mnie warto zajrzeć i poszerzyć swoją wiedzę smile
Register or login to create to post a reply.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Jaką wypożyczalnię samochodową wybrać?
Księgowość firmy - komu powierzyć?
Jak pozbyć się makijażu?
pozyczki online
super pozyczka
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Najpopularniejsze fora ślubne w Internecie – TOP forum ślubne!
25.03.2019
Przeczytasz w: 3 minuty Kiedy na palcu kobiety ląduje zaręczynowy pierścionek, jest to znak, że można z powodzeniem rozpocząć przygotowania przedślubne. No tak, ale przecież zakochani mają ...
Weselne słodkości – co wybrać, gdy jest tak wiele opcji? Słodki stół na weselu!
18.03.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pojawiają się na każdym przyjęciu weselnym, zachwycając małych i dużych łasuchów. Słodkości. Nie może ich zabraknąć na weselnych stołach. Widuje się je w ...
TE trendy ślubne powinna znać każda para narzeczonych!
11.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para zakochanych, która planuje ślub, z pewnością sporo czasu poświęca temu, by przemyśleć, jak powinna wyglądać ceremonia oraz weselne przyjęcie. Warto zatem ...
Gdzie urządzić perfekcyjne przyjęcie weselne?
04.03.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Dzień ślubu i wesela to dla każdej pary zakochanych w sobie ludzi moment wyjątkowy. To święto miłości powinno mieć zatem cudowną oprawę. Jeśli ...
Modny Pan Młody, czyli warto zadbać o każdy element ślubnej stylizacji!
25.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Zwykle podczas omawiania najnowszych trendów w modzie ślubnej najwięcej uwagi poświęca się wyglądowi Panny Młodej. No tak, ale przecież jej wybranek także musi ...
Spersonalizowana gazeta na wesele. Tak czy nie?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Wśród atrakcji weselnych i sposobów na podziękowanie dla gości gazeta weselna to nowość. Jakie są plusy i minusy tego rozwiązania? Niektóre mogą was ...
Najmodniejsze trendy ślubne, czyli jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowo piękny?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty W modzie ślubnej mamy do czynienia z najróżniejszymi trendami. Nie myślcie sobie, że chodzi wyłącznie o stroje Młodej Pary, dotyczy to rzecz jasna ...
Sukienki dla druhen – jakie kolory będą na topie w nadchodzącym sezonie?
11.02.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pożegnaliśmy już właściwie tegoroczny sezon ślubny. Oznacza to jednak zarazem wielkie przygotowania na przyszłoroczne ceremonie i przyjęcia. Warto pamiętać, że wszelkie formalności zajmują ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH