Oj zmienia się całkiem sporo, bo jednak czasem trzeba zrezygnować ze swoich dotychczasowych przyzwyczajeń, zmienia się wiele. Ale warto się rozglądać za pierwszym mieszkaniem żeby wybrać też odpowiednie. Wspólne wybranie oszczędzi wielu nieprozumień, akurat dostępne są lublin sprzedaż mieszkań więc może warto się rozejrzeć
Zdecydowanie niektórzy to nawet mają problem by spać w jednym łóżku bo przeszkadzam im chrapanie drugiej osoby etc. Po za tym co gdzie w domu leży, kto kiedy robi zakupy etc. we wszystkim trzeba się dopasować, a to nie zawsze jest łatwe. Nawet urządzanie mieszkania czasem bywa konflikto rodne, już chociażby wybór łóżka do sypialni może was poróżnić, swoja drogą fajną ofertę znajdziecie w sklepie http://visby.pl/ , warto zajrzeć w wolnej chwili smile Powodzenia !
Nigdy w życiu żadnego mieszkania z teściami! Już mam to za sobą i koszmary pozostał do dzisiaj smile Teściowej nawet się nie podobało, że robię pranie raz w tygodniu, bo wg niej to za często! Teraz przenieśliśmy się na wynajmowane, ale za to mogę prać kiedy chcę smile I nawet sobie kupię tę nową pralkę Siemens, a co! http://www.euro.com.pl/pralki,_Siemens.bhtml To niby takie podstawy, a tak mnie cieszą.
Wspólne mieszkanie to super sprawa. My razem urządzaliśmy nasze mieszkanie od zera - to dopiero była zabawa smile Jeśli też planujecie sami urządzać mieszkanie to polecam zajrzeć na stronę http://homlando.com/. To serwis internetowy, na którym znajdziecie najróżniejsze meble i akcesoria do domu. Wybór wszystkiego jest ogromny więc jestem pewna, że znajdziecie to, czego potrzebujecie. Na dodatek do końca roku mają darmowe dostawy smile
Moja ciocia i jej mąż mieszkali z jego rodzicami. To było okropnie, ona nie wychodziła z pokoju, kiedy mąż był w prace. Za rok zaczęli wynajmować mieszkanie. Ona była taka szczęśliwa. Mogła myć naczynia kiedy chcę i gotować co chcę.
Ja i mój narzeczony, już teraz szukamy mieszkanie. Przeglądamy takie oferty
Mateusz
Wspólne mieszkanie po Ślubie jest czymś nieodłącznym. Jednak czy to dobre rozwiązanie ? może warto mieszkać z teściami ? w sumie raczej nie.

Mieszkanie razem jest dużym wyzwaniem mianowicie chodzi o obowiązki etc. Co o tym myślicie ?
Szczerze powiedziawszy to my mieszkamy już razem ponad rok. Czy to wyszło na dobre.. Hm, raczej nie. ale już wiemy na co nas stać ;D . A ja po ślubie na pewno zamieszkałabym z mężem.
A zmieniając temat, interesujecie się może Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017? Podobno ma być komisarz z UE Verheugen.
Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest mieszkanie na swoim, bez teściów. Mieszkanie najlepiej kupić za gotówkę - jeśli jednak nie ma innej możliwości, warto jego zakup sfinansować przy pomocy kredytu. Kupując mieszkanie, trzeba je w odpowiedni sposób zaaranżować. Najlepiej skorzystać przy tym z pomocy profesjonalnej firmy, na przykład http://www.dom-art.eu z Krakowa (na jej stronie zostało opisane, jak wygląda przygotowywanie projektu).
zdecydowanie mieszkać na swoim, nigdy z rodzicami lub teściami !!! Ciasne , ale własne !
My z moim narzeczonym niedawno kupiliśmy własne mieszkanie i obecnie jesteśmy na etapie meblowania. Szukam teraz odpowiedniej szafki na buty, która będzie solidna, ale też pojemna i natknęłam się na taką ofertę > https://www.urokdrewna.pl/szafki-na-buty Sklep oferuje szafki drewniane pochodzące od polskiego producenta, które cechują się elegancją, dzięki czemu stanowi samoistny element dekoracyjny. Kilka dostępnych kolorów wybarwień, możliwość wyboru frontu pozwala z łatwością dopasować charakter szafki do pozostałych mebli. A wy jak uważacie ? Może ktoś ma szafkę kupioną w tym sklepie ?
A ja z kolei chciałam się skonsultować z Wami w następującej kwestii, również dotyczącej domu. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Mianowicie chodzi o to, że z moim mężem zastanawiamy się nad kominkiem z przeszklonymi dwiema szybami. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, które widziałam u siostry w jej domu i spodobało mi się. Planujemy z mężem budowę domu i tutaj wyczytałam - https://kratki.com/pl/kominek-z-widokiem-zobacz-ogien-z-kazdej-strony/ , że decyzję o zakupie kominka tego typu warto podejmować możliwie jak najwcześniej. Poza tym wszystkim taki kominek wymaga starannego i rzetelnego rozpracowania aranżacji wnętrza. W przypadku przeszklenia dwóch prostopadłych ścian można taki kominek ustawić w rogu pomieszczenia, ale już przeszklenie ścian równoległych wiąże z koniecznością ustawienia kominka w przestrzeni łączącej dwa pomieszczenia. Muszę Wam na marginesie przyznać się, że trochę czasu trwało, zanim zebraliśmy potrzebne fundusze na budowę. W każdym razie spędziliśmy cztery lata za granicą. Ja pracowałam głównie jako opiekunka, a mąż z kolei załapał się na magazyn. Ja w każdym razie jestem dosyć zadowolona, że trochę czasu i udało nam się zarobić na budowę. Aktualnie jesteśmy na etapie starania się o kredyt w banku, no i wiele wskazuje na to, że go otrzymamy. A co sądzicie o tych przeszklonych kominkach?
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.