Kupić czy pożyczyć Suknie ślubną ? Mi się wydaje że pożyczyć będzie najlepiej. Kupić to duzy koszt a tylko raz ją użyjemy. Jak myślicie ?
Oczywiście że pożyczyć. Powiedz po co masz ją kupować ? co ci ona da nic. A tak sobie pożyczysz i będziesz miała to z głowy. Oddasz po ślubie i hey.
Pożyczyć nie ma sensu kupować na jedną noc w sumie noc i dzień
JEŻELI Stać Ciebie na taki zakup (dla mnie) nie ma to sensu
Wszystko zależy od budzetu, tanio wychodzi też uszyć.
Uszyć to bardzo dobra opcja i tanio wychodzi. Ja bym nie chciała iść do ślubu w sukni w której ktoś już być do ślubu.
Jak znajdziesz w wypożyczalni taką, która ci odpowiada, to możesz sporo zaoszczędzić. Jak masz mocno ograniczony budżet, to może warto. Jakby mi mama nie zasponsorowała sukni, to też bym rozważyła.
Niby można narzekać, że to sporo kasy, bo to prawda.Jednak dziewczyny helloł to jest jedyny taki dzień w naszym życiu. Wyjątkowy! Wszystkie pary oczu zwrócone są na pannę młodą. Nie żałujcie pieniędzy. Znajoma znalazła piękny wzór w salonie, ale był drogi i stwierdziła,że uszyje jej krawcowa. W dniu wesela byłam na maksa rozczarowana efektem końcowym, suknia zupełnie inaczej leżała na niej, była za duża i wyglądało jakby biust opadł. Zaś moja siostra znalazła piekną suknię w Warszawie, która przekraczała jej budżet, ale mimo to zdecydowała się na pozyczkę przez internet. To mądra dziewczyna więc, https://loando.pl/wpis/jak-zaciagac-pozyczki-dopasowane-do-naszych-mozliwosci-finansowych , dzięki czemu nie miała problemu z jej spłatą. A w dniu ślubu, muszę przyznać z nutką zazdrości - wyglądała BAJECZNIE! Ja miałam wypożyczoną, wprawdzie mniej zapłaciłam, ale nie czułam się aż tak wyjątkowo. Z perspektywy czasu postąpiłabym tak jak moja siostra. Więc kwestia sukni to indywidualna sprawa.
Ja swoją sukienkę wypożyczyłam, nie miałam problemu z oddaniem, nie bylo żadnej kary, a przede wszystkim nie musiałam się potem martwić sprzedażą sukienki
Ja swoją kupię. Nie zamierzam wydawać fortuny ale chcę iść w sukni, w której nikt wcześniej nie szedł. A raczej nie szła, a już zwłaszcza znajoma czy ktoś z rodziny, kto będzie na ślubie.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Teraz, kino, czy koncert?
Mieszkanie - z rynku pierwotnego, czy wtórnego?
Czy warto zdecydowac się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej?
Czy jesteście wierzący?
TOP oferty na pellet drzewny, węgiel-ekogroszek czy drewno kominkowe
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Ślubny welon niejedno ma imię!
17.09.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Miłośniczki oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań coraz częściej rezygnują z tego elementu ślubno-weselnej stylizacji na rzecz wianka z żywych kwiatów, opaski czy stroika. Jednak wiele kobiet jest wiernych tradycji i ...
Warto zadbać o siebie przed ślubem!
03.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda z kobiet chce się na ślubnym kobiercu prezentować niczym przysłowiowy milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista. Jednak piękna suknia, makijaż i fryzura nie wystarczą. Wypadałoby zadbać o siebie ...
Jak ciekawie ożywić ślubną stylizację?
27.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W przypadku kobiet ceniących klasyczne, standardowe i sprawdzone rozwiązania stylizacja ślubna pt. „Biel od stóp do głów” (ewentualnie ozdobiona barwnymi kwiatami) to świetna ...
Gdzie warto urządzić przyjęcie weselne? Najmodniejsze propozycje!
20.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Własne przyjęcie weselne to dla zdecydowanej większości osób najważniejsza, najbardziej udana i najbardziej spektakularna impreza w życiu. Para przygotowuje się do niej całym ...
10 ciekawych destynacji na udaną podróż poślubną!
13.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub i wesele już za Wami, warto zatem pomyśleć o tym, by wyruszyć w podróż poślubną. Odpocząć nieco po miesiącach gorączkowych przygotowań, nacieszyć ...
Kolor przewodni ślubu i wesela 2018 – TO jest modne!
06.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para pragnie, by jej ślub był wyjątkowy, a weselne przyjęcie niesłychanie udane. Dlatego też dba się o każdy detal owego niezapomnianego dnia. ...
Okrycie wierzchnie dla Panny Młodej, czyli sposób na ślub w chłodny dzień
30.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W naszym kraju co prawda większość par decyduje się na powiedzenie sobie „Tak” w miesiącach letnich, jednak nie wszyscy to robią. Coraz częściej ...
Jaki manicure dla Panny Młodej? Manicure ślubny najmodniejsze propozycje
09.07.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Panna Młoda w dniu swojego ślubu prezentuje się jak przysłowiowy milion dolarów. Cudowna suknia, stylowe buty, dopasowany do typu urody makijaż, fryzura spod ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH