Kupić czy pożyczyć Suknie ślubną ? Mi się wydaje że pożyczyć będzie najlepiej. Kupić to duzy koszt a tylko raz ją użyjemy. Jak myślicie ?
Oczywiście że pożyczyć. Powiedz po co masz ją kupować ? co ci ona da nic. A tak sobie pożyczysz i będziesz miała to z głowy. Oddasz po ślubie i hey.
Pożyczyć nie ma sensu kupować na jedną noc w sumie noc i dzień
JEŻELI Stać Ciebie na taki zakup (dla mnie) nie ma to sensu
Wszystko zależy od budzetu, tanio wychodzi też uszyć.
Uszyć to bardzo dobra opcja i tanio wychodzi. Ja bym nie chciała iść do ślubu w sukni w której ktoś już być do ślubu.
Jak znajdziesz w wypożyczalni taką, która ci odpowiada, to możesz sporo zaoszczędzić. Jak masz mocno ograniczony budżet, to może warto. Jakby mi mama nie zasponsorowała sukni, to też bym rozważyła.
Niby można narzekać, że to sporo kasy, bo to prawda.Jednak dziewczyny helloł to jest jedyny taki dzień w naszym życiu. Wyjątkowy! Wszystkie pary oczu zwrócone są na pannę młodą. Nie żałujcie pieniędzy. Znajoma znalazła piękny wzór w salonie, ale był drogi i stwierdziła,że uszyje jej krawcowa. W dniu wesela byłam na maksa rozczarowana efektem końcowym, suknia zupełnie inaczej leżała na niej, była za duża i wyglądało jakby biust opadł. Zaś moja siostra znalazła piekną suknię w Warszawie, która przekraczała jej budżet, ale mimo to zdecydowała się na pozyczkę przez internet. To mądra dziewczyna więc, https://loando.pl/wpis/jak-zaciagac-pozyczki-dopasowane-do-naszych-mozliwosci-finansowych , dzięki czemu nie miała problemu z jej spłatą. A w dniu ślubu, muszę przyznać z nutką zazdrości - wyglądała BAJECZNIE! Ja miałam wypożyczoną, wprawdzie mniej zapłaciłam, ale nie czułam się aż tak wyjątkowo. Z perspektywy czasu postąpiłabym tak jak moja siostra. Więc kwestia sukni to indywidualna sprawa.
Ja swoją sukienkę wypożyczyłam, nie miałam problemu z oddaniem, nie bylo żadnej kary, a przede wszystkim nie musiałam się potem martwić sprzedażą sukienki
Ja swoją kupię. Nie zamierzam wydawać fortuny ale chcę iść w sukni, w której nikt wcześniej nie szedł. A raczej nie szła, a już zwłaszcza znajoma czy ktoś z rodziny, kto będzie na ślubie.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Księgowość - samodzielnie czy z pomocą profesjonalnej firmy?
Jakie łóżko kupić
Co kupić w prezencie
Gdzie kupić dobre buty?
Czy brać kredyt na założenie firmy
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Spersonalizowana gazeta na wesele. Tak czy nie?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Wśród atrakcji weselnych i sposobów na podziękowanie dla gości gazeta weselna to nowość. Jakie są plusy i minusy tego rozwiązania? Niektóre mogą was ...
Najmodniejsze trendy ślubne, czyli jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowo piękny?
18.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty W modzie ślubnej mamy do czynienia z najróżniejszymi trendami. Nie myślcie sobie, że chodzi wyłącznie o stroje Młodej Pary, dotyczy to rzecz jasna ...
Sukienki dla druhen – jakie kolory będą na topie w nadchodzącym sezonie?
11.02.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Pożegnaliśmy już właściwie tegoroczny sezon ślubny. Oznacza to jednak zarazem wielkie przygotowania na przyszłoroczne ceremonie i przyjęcia. Warto pamiętać, że wszelkie formalności zajmują ...
Coś dla oryginalnych Panien Młodych, czyli niebanalne patenty nas ślubny outfit!
05.02.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Chociaż zdecydowana większość kobiet w naszym kraju wybiera klasykę, kiedy chodzi o ślubną stylizację, to jednak całkiem sporo jest takich, które zdecydowanie wolą ...
5 skutecznych sposobów na organizację wyjątkowego wesela w plenerze
23.01.2019
Przeczytasz w: 3 minuty Ranga wesela w plenerze jest tak wysoka, że pewne rzeczy o jego organizacji trzeba wiedzieć, aby w tym wyjątkowym dniu wszystko było tak, ...
Jak dobrze zaplanować budżet na ślub?
12.01.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub to poważne przedsięwzięcie, zarówno pod względem finansowym, jak i organizacyjnym. Dlatego jeśli nie będzie zawczasu odpowiednio zaplanowany, nawet duży budżet nie zagwarantuje ...
Co na głowę Panny Młodej – ślubne inspiracje!
07.01.2019
Przeczytasz w: 2 minuty Kiedy kobieta staje na ślubnym kobiercu i decyduje się na to, by raz na zawsze związać swoje losy z ukochanym, pragnie wyglądać naprawdę ...
Co zamiast tortu weselnego? Alternatywny tort weselny
02.01.2019
Przeczytasz w: 1 minuta Zdecydowana większość par decyduje się na to, by na ich przyjęciu weselnym pojawił się tort. No tak, ale czy jest to jedyna opcja? ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH