Kierowanie związkiem - coś bardzo ważnego. Facet lubi czasami sobie odskoczyć od wszystkiego i mieć wszystko gdzieś. Tacy oni są i pewnie tacy zostaną smile nic nie poradzimy..

Jednak chciałbym się doiwiedzieć jak wy reagujecie na takie wybryki swoich mężczyzn ?

Kłutnia ? czy jak ? jak rozwiązać taki problem ? Mój teraz wybiera się na dwa dni do kolegi (100 km) od domu. Najgorsze że jedzie sam.. i co mam zrobić ?
Jeżeli masz podejrzenia do swojego chłopaka. Wystraczy że pogadasz z koleżanką która umówi się z nim na randkę. To będzie prowokacja a ty poznasz dokładnie swojego mężczyznę.
Nie no robienie jego w “bambuko” jest czymś złym, złe bardzo złe rozwiązanie. Związek może się przez to rozpaść. Nie polecma takich działań
To chyba byłby najgorszy wybór, zaaranżowanie czegoś takiego
Dokładnie. Myśle że dobry związek powinien opierać się na zaufaniu i dawać obu stronom przestrzeń osobistą, bez tego nie ma sensu nawet zaczynać. Jeśli nie ufasz swojemu narzeczonemu, nawet go nie sprawdzaj - bo albo twoje podejrzenia są słuszne, albo to ty masz problem z zazdroscią. W obu przypadkach brak szans na szczeście. Myslę, ze kazdy, nawet w małzeństwie, powinien pozostawać panem siebie na tyle, aby móc czasem gdzieć wyjsc czy wyjechac bez drugiej połówki i bez pretensji z jej strony.
Trzeba ufać. Może nie bezgranicznie ale bez zaufania raczej związek sie rozsypie prędzej czy później. Miłość, szacunek i zaufanie to podstawa. Poczytaj ten blog w wolnej chwili http://nianio.com.plgo czyta/ . Między innymi traktuje o sprawach damsko- męskich. O relacjach małżeńskich. Mądry i bardzo zyciowy- napisany z wielką pasją i cudnie sie
Nie rozumiem w czym problem smile Jeśli jest zaufanie, to może jechać nawet 1000 km i tak będę wiedzieć, że jest wierny. A co do odskoczni, to czy naprawdę tylko faceci takie mają. Żadna z Was nie miałam nigdy dość? Nie wyszła? Nie poszła z dziewczynami na imprezę? Nie wyszła na spacer do lasu całkiem sama? smile
ElleqaElleqa kochana, ale Ty to dobrze napisałaś. I ode mnie dodam, że każdy musi się realizować w swojej przestrzeni a związek powinien opierać się na zaufaniu. Ja byłam długo w związku na odległość, wychodziłam, jezdziłam na studenckie wyjazdy i nigdy nigdy nie zdradziłam swojego chłopaka. Wprawdzie związek się rozpadł, ale to z zupełnie innych przyczyn.
Zaufanie przede wszystkim i szczerość to podstawa dobrego związku.
My staramy sie wszystkim dzielić razem, decyzja nigdy nie jest jednoosobowa, to chyba zależy od faceta. Ja mojego poznałam na kochaj.pl i od początku wiedzieliśmy czego chcemy i jak mamy się uzupełniać w związku.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Jaki manicure dla Panny Młodej? Manicure ślubny najmodniejsze propozycje
09.07.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Panna Młoda w dniu swojego ślubu prezentuje się jak przysłowiowy milion dolarów. Cudowna suknia, stylowe buty, dopasowany do typu urody makijaż, fryzura spod ...
Ślub i wesele w stylu romantycznym
02.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Jeśli jesteście parą romantyków uwielbiających wprost wieczorne spacery przy świetle księżyca, trzymanie się za ręce, a w podróż poślubna zamierzacie udać się do Wenecji, koniecznie powinniście pomyśleć o tym, ...
Skąd wziąć pieniądze na ślub?
29.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Zorganizowanie wystawnego wesela wymaga zapewnienia sporych środków finansowych. O tym, jak je najlepiej zdobyć toczą się zaś nieustane dyskusje. W tym artykule opiszemy najpopularniejsze sposoby wraz z ich wszystkimi ...
Najmodniejsze fryzury dla Panny Młodej. TE uczesania są trendy!
26.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomym jest, iż każda Panna młoda pragnie wyglądać na ślubnym kobiercu wyjątkowo. To właśnie dlatego wybiera ona dla siebie najpiękniejszą suknię, stylowe buty ...
Suchy lód na weselu – to się sprawdza!
24.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Każda młoda para pragnie, aby jej wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Nie jest to łatwe do osiągnięcia. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji domu weselnego to ...
Modny Pan Młody – stylizacje, które są trendy!
18.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Trzeba przyznać, że współczesna moda ślubna jest znakomita. Dlaczego? Bowiem nie a tutaj jasno wytyczonych ścieżek, których koniecznie należy się trzymać. W zamian ...
Najmodniejsze sukienki dla druhen
11.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kiedy wybiera się sukienki dla druhen, wcale niełatwo jest podąć ostateczna decyzję. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem aktualnie projektanci przygotowują całe mnóstwo kolekcji ,które w sporej mierze różnią się ...
Prostota czy przepych? Jakie suknie ślubne wybierają dzisiaj Polki?
04.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Bardzo wyraźnie widać, że w dzisiejszym świecie mody ślubno-weselnej wszystko zmienia się dokładnie tak, jak w kalejdoskopie. Nie ma jednego bardzo wyraźnego nurtu, ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH