Zachcianki w czasie ciązy sa chyba nie odłącznym elementem tego ciekawego procesu. Ja jeszcze nie mam dziecka, ale przysłowie mówi “marudzisz jak baba w ciązy” co mieli na mysli ?
Czekolada, słodycze, batony, ciastak, ogórki i słyszałem że także śledzie
ja miałam jedną: coca cola smile którą oczywiscie starałam sie pohamowywać. Ale moja koleżanka zjadła w ciąży tony orzechów, jadła i jadła, chyba magnezu jej brakowało smile Leżałyśmy razem w szpitalu, a chłopak przynosił jej orzechy w reklamówkach dosłownie, ten trzask pękających skorupek był po prostu wkurzający :/
a ja byław w szpitalu z jedną babeczką, która pewnego wieczoru, gdy oglądałyśmy telewizję, na widok reklamy z zielonym samochodem krzyknęła! SAŁATA!!! I za telefon, dzwoni do swojego i kaze zaraz przybiec z główką sałaty! smile smile smile chłopina biedny wieczorem się po sklepach ulatał za tą sałatą, jakąś biedę podwiędłą jej przywlókł, a ona zjadła CAŁĄ GŁÓWKĘ! 0_0
hahaha! smile głókę sałaty? Ale numer! Musiała mieć niezłe braki jeśli chodzi o żelazo we krwi, anemia po byku. A swoją drogą ciekawe ile jest prawdy w tych opowieściach o kwaśnych ogórkach… nie wiem bo mnie się ich nie chciało, natomiast korniszonami i innymi marynatami zajadam się na codzień, bez ciąży smile
JA jestem jeszcze przed, ale moja siostra jadła ogromne ilości jedzenia. Najbardziej uwielbiała ogórki z uwaga!!!!!!!!!-octem!!!!!!!!!!!!!!!lub grzybki marynowane. Generalnei wszystko z octemsmile
I co, chłopak był? smile trochę neizdrowe te gusty kulinarne jak na ciążę, ocet wogóle nie jest zdrowy… nie jestem zwolenniczką teorii, ze kobieta w ciąży musi jeść za dwóch - bo przecież ten drugi, czyli maleństwo, nie ma jeszcze takich potrzeb pokarmowych jak dorosły człowiek.
no wiadomo ze ocet nie jest zdrowy ale miala ochote smile
ja wczoraj mialam ochote na chipsy to zjadlam cala pakesmile
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
wykładziny obiektowe
Rekrutacja pracowników...
Wózek
Profile elewacyjne
Niwelator optyczny
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Jaki manicure dla Panny Młodej? Manicure ślubny najmodniejsze propozycje
09.07.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Panna Młoda w dniu swojego ślubu prezentuje się jak przysłowiowy milion dolarów. Cudowna suknia, stylowe buty, dopasowany do typu urody makijaż, fryzura spod ...
Ślub i wesele w stylu romantycznym
02.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Jeśli jesteście parą romantyków uwielbiających wprost wieczorne spacery przy świetle księżyca, trzymanie się za ręce, a w podróż poślubna zamierzacie udać się do Wenecji, koniecznie powinniście pomyśleć o tym, ...
Skąd wziąć pieniądze na ślub?
29.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Zorganizowanie wystawnego wesela wymaga zapewnienia sporych środków finansowych. O tym, jak je najlepiej zdobyć toczą się zaś nieustane dyskusje. W tym artykule opiszemy najpopularniejsze sposoby wraz z ich wszystkimi ...
Najmodniejsze fryzury dla Panny Młodej. TE uczesania są trendy!
26.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomym jest, iż każda Panna młoda pragnie wyglądać na ślubnym kobiercu wyjątkowo. To właśnie dlatego wybiera ona dla siebie najpiękniejszą suknię, stylowe buty ...
Suchy lód na weselu – to się sprawdza!
24.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Każda młoda para pragnie, aby jej wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Nie jest to łatwe do osiągnięcia. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji domu weselnego to ...
Modny Pan Młody – stylizacje, które są trendy!
18.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Trzeba przyznać, że współczesna moda ślubna jest znakomita. Dlaczego? Bowiem nie a tutaj jasno wytyczonych ścieżek, których koniecznie należy się trzymać. W zamian ...
Najmodniejsze sukienki dla druhen
11.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kiedy wybiera się sukienki dla druhen, wcale niełatwo jest podąć ostateczna decyzję. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem aktualnie projektanci przygotowują całe mnóstwo kolekcji ,które w sporej mierze różnią się ...
Prostota czy przepych? Jakie suknie ślubne wybierają dzisiaj Polki?
04.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Bardzo wyraźnie widać, że w dzisiejszym świecie mody ślubno-weselnej wszystko zmienia się dokładnie tak, jak w kalejdoskopie. Nie ma jednego bardzo wyraźnego nurtu, ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH