Teściowa / Teściowy - czasami nie można się z nimi dogadać. Wiem że chcą jak najlepiej dla swojej córki czy syna. Jednak ingerowanie w związki nie jest odpowiednie.

Każdy wie że teściowie robią wszystko aby nam czegoś zabronić lub zakazać. Wiem też że takie działa mogą odbić się na relacjach między nimi a synek czy córką. Tak jest u was ?
Teściowa zawsze będzie miała jakieś ALE do was. Musicie się przyzwyczaić i tyle.
Oni zawsze będą tobie przeszkadzać - czasem łagodząc sytuację miłym słowem.
Teściową trzeba szanować, bo jak się zdenerwuje to potrafi przypiłować pazurki
Nie no tesciowa, jak tesciowa. Ponarzekac musi bo bez tego nie przezyje, nie da nam żyć
cóż, dla teściowej zawsze i każda bedzie nie dość dobra dla kochanego syneczka, więc pozostaje zminimalizować kontakty do niezbędnych a i w takich sytuacjach relaks i opanowanie, miły uśmiech i popsi wzorowej pani domu. i tak się przyczepi, ale przynajmniej armat nie wytoczy smile a synuś jeśli kocha to będzie trzymał stronę swojej nowej rodziny. A jeśli dalej pępowiną do mamusi przypięty? Co wtedy?
A ja powiedziałam swojemu: albo ja albo mamusia! I tego się trzymałam. Przynajmniej nie było wypominania ze mamusia lepiej kluski lepi albo dokłądniej sprząta. I miał dla mnie czas, bo zanim postwaiłam takie ultimatum to w każdy weekend gonił do mamusi, jakby nie miał nowej rodziny.
No niestetty zawsze tesciowie maja jakis wplyw na nasze malzenstwa ale trzeba sie nauczyc z nimi zycsmile
konflikty synowa -teściowa będą istnieć zawsze w większym lub mniejszym stopniu. Od nas zależy jak do tego podejdziemy i w jaki sposób będziemy rozwiązywac problemy.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Rodzina a wspólne Święta
Szczęśliwa Rodzina
Rodzina: Kieruje naszym życiem
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Idealne sukienki dla druhen. Wybierzcie je z nami
05.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Druhny mają podczas ślubu i przyjęcia weselnego wyjątkowe miejsce. Zwykle spotkać je można tuż obok Panny Młodej, pomagają jej na każdym kroku, pozują ...
Stylowe wesele w kolorze bordo
29.10.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kolor bordowy nie należy co prawda do najpopularniejszych ogólnie rzecz biorąc kolorów pojawiających się na ślubach i weselach. Ale teraz, kiedy robi się coraz chłodniej, jego kariera rozwija się ...
Auto do ślubu? Pomożemy Wam wybrać właściwie!
22.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W dzisiejszym świecie mamy do czynienia z ogromną ilością trendów świecie ceremonii ślubnych oraz weselnych przyjęć. Nie jest zatem tak, że do wyboru ...
Uwaga! Nowatorskie trendy w świecie ślubów i wesel!
01.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W branży ślubno-weselnej mamy do czynienia z bardzo dynamicznymi i ciągłymi zmianami. Raz modne jest to, innym zaś razem kompletnie coś innego. Ciężko ...
Suknia ślubna – minimalizm czy barokowe ozdoby?
24.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomo, że każda z przyszłych Panien Młodych jest inna i każdej coś innego się podoba. Są jednak niekiedy kobiety, którym ciężko jest podjąć ...
Ślubny welon niejedno ma imię!
17.09.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Miłośniczki oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań coraz częściej rezygnują z tego elementu ślubno-weselnej stylizacji na rzecz wianka z żywych kwiatów, opaski czy stroika. Jednak wiele kobiet jest wiernych tradycji i ...
Warto zadbać o siebie przed ślubem!
03.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda z kobiet chce się na ślubnym kobiercu prezentować niczym przysłowiowy milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista. Jednak piękna suknia, makijaż i fryzura nie wystarczą. Wypadałoby zadbać o siebie ...
Jak ciekawie ożywić ślubną stylizację?
27.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W przypadku kobiet ceniących klasyczne, standardowe i sprawdzone rozwiązania stylizacja ślubna pt. „Biel od stóp do głów” (ewentualnie ozdobiona barwnymi kwiatami) to świetna ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH