moja mama wie WSZYSTKO. Przynajmniej tak jej sie wydaje :/ ale na pewno zna się na wszystkim lepiej ode mnie, bo ja według niej nie umiem nic, wszytsko co zrobię jest do bani i ona musi poprawić. Doszło do tego ze się spotykamy tylko od swięta, i właśnie przede mną niedługo takie swiąteczne atrakcje… jak to przeżyć, ma ktoś jakiś patent?
o matko mam nadzieję że nie będę nigdy taką teściową! To straszne! Młodzi powinni miec swobodę działania, przecież dopiero uczą się życia. A jak mają się nauczyć jak nie na własnych błędach? Każdy przecież błędy popełnia, też nie jestem święta i parę razy w życiou wpakowałam się nieźle, ale gdyby ktoś mi wtedy chciał wpłynąć na decyzję to bym się chyba wściekła.
hmmm cieżka sprawa Kalinko. Ale nie beznadziejna smile To tylko kilka dni, nawet jakby jakieś tarcia to trzeba po prostu zęby zacisnać i przetrzymać, dasz radę! smile A wogóle… co takiego wydarzyło sie w waszej rodzinie że kontakty się tak właśnie ukształtowały, masz jakiś pomysł co mogło wpłynąć na to że się z mamą nie rozumiecie?
No to jestem pociesona ze nie jest beznadziejnie smile Bo… mama sie szybko denerwuje o byle co, a ja nie chcę sie dać sprowokować, wtedy ona się zas wkurza że ją ignoruję i tak dalej… nie wiem, wcale nie mam ochoty na te święta, ale obowiązek to obowiązek smile
To wez zaskocz ja czyms a to np tez zwroc jej uwage np ze cos zle robi typu ze jak sie powinno zrobic idealnyy makaron niech poczuej ze juz nie jest jedynym wkspertemsmile
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Jaki manicure dla Panny Młodej? Manicure ślubny najmodniejsze propozycje
09.07.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Panna Młoda w dniu swojego ślubu prezentuje się jak przysłowiowy milion dolarów. Cudowna suknia, stylowe buty, dopasowany do typu urody makijaż, fryzura spod ...
Ślub i wesele w stylu romantycznym
02.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Jeśli jesteście parą romantyków uwielbiających wprost wieczorne spacery przy świetle księżyca, trzymanie się za ręce, a w podróż poślubna zamierzacie udać się do Wenecji, koniecznie powinniście pomyśleć o tym, ...
Skąd wziąć pieniądze na ślub?
29.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Zorganizowanie wystawnego wesela wymaga zapewnienia sporych środków finansowych. O tym, jak je najlepiej zdobyć toczą się zaś nieustane dyskusje. W tym artykule opiszemy najpopularniejsze sposoby wraz z ich wszystkimi ...
Najmodniejsze fryzury dla Panny Młodej. TE uczesania są trendy!
26.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomym jest, iż każda Panna młoda pragnie wyglądać na ślubnym kobiercu wyjątkowo. To właśnie dlatego wybiera ona dla siebie najpiękniejszą suknię, stylowe buty ...
Suchy lód na weselu – to się sprawdza!
24.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Każda młoda para pragnie, aby jej wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Nie jest to łatwe do osiągnięcia. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji domu weselnego to ...
Modny Pan Młody – stylizacje, które są trendy!
18.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Trzeba przyznać, że współczesna moda ślubna jest znakomita. Dlaczego? Bowiem nie a tutaj jasno wytyczonych ścieżek, których koniecznie należy się trzymać. W zamian ...
Najmodniejsze sukienki dla druhen
11.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kiedy wybiera się sukienki dla druhen, wcale niełatwo jest podąć ostateczna decyzję. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem aktualnie projektanci przygotowują całe mnóstwo kolekcji ,które w sporej mierze różnią się ...
Prostota czy przepych? Jakie suknie ślubne wybierają dzisiaj Polki?
04.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Bardzo wyraźnie widać, że w dzisiejszym świecie mody ślubno-weselnej wszystko zmienia się dokładnie tak, jak w kalejdoskopie. Nie ma jednego bardzo wyraźnego nurtu, ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH